Call of Duty: Black Ops

Discussion in 'Igre i konzole' started by metallac, May 1, 2010.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Mozeli samo autic :)
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja mislim da nam ovi traileri zaista dokazuju koliko će ovo biti bolja i inovativnija igra od Mafie 2.
     
  4. sale072

    sale072 Aktivista

    Jašta e..isto kao sto je mw2 bio "inovativan"

    Ne vidim pomaka od mw2..cak stavise ovo je jos gori noob fest od MW2.. poslije uzasnih perkova tib commando i termala sad su dodali jos noobovskije tipa kamere mozes postavit na mapi, autic sa bombom i noz koji ispucava ostrice..

    Igra za djecu..
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Ne cini mi se los ovaj gun mode, isto tako vracanje kupovanja oruzja, ali fakat sto kazes debilni perkovi unistavaju dozivljaj inace dobrog multija u svim cod-ovima, saspes liku rafal u pluca a on ko terminator ispred tebe u dva koraka i ne gine ti noz :lol:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    novi CoD ce podrzavati Off-line MP, ocito sa botovima.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    +1.

    FAIL!
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    Bitno je da podrzava modove, lean i dedicated servere. Raw CoD se nikad nije ozbiljnije igrao, uvijek su modovi skidali bespotrebne gluposti.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

    načuo sam da neće biti dedicated servera (what a shocker!). još neka i ne bude leana i noobfest može početi.
     
  10. metallac

    metallac Aktivista

    Neka naprave mp bez sranja tipa avioni, helikopteri, autići i ostale pičke materine i igru ću igrati vrlo rado u mp
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    Ne bi bilo zgorega da malo pripazimo na vokabular!
    Jedno mi nije jasno a to je kako ne mozete sebi utuviti u glavu da sve i jedan Call of Duty poslije keca napravljen za konzole i upravljanje sa gamepadom, stoga je ocigledna lakoca igre.Povrh svega kada se uzme u obzir 'populacija' koja ima konzole jos ociglednije je da ce ubaciti 'autice' i 'avionicice' u igru. Trziste igara se vrti oko profita ne oko zadovoljavanja hardcore gamera.

    Kome se igra orginalni CoD, bujrum jos uvijek postoji servera na planeti za doticni klasik. Rado se i ja vratim nazad pa bacim po koju partiju, sjetim se starih dana i igranja CoD. Sve ostalo je blijeda kopija orginala.
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    Evo vam jedan s auticem!!!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pa ne bih se baš složio u potpunosti. za mp u cod2 treba dosta skila. što se tiče ostalih cod4 je ok također ali na promodu ili hc serveru bez onih nobovskih perkova. cod5 koliko toliko prolazi radi prelijepe grafike i detaljnih velikih mapa i također onog multiplaya (2 jarana zajedno prelaze).
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    CoD2 je zlatna sredina. CoD4 moze proci uz ProMod, ali se i dalje jednostavnost konzole osjeti.
     
  15. Moncho

    Moncho Komšija

    Hehe, pa vidi se da niste onda igrali cod1. CoD2 ste bili 'skillani' ako u roku od 7 dana, dok je to u cod1 trebalo barem par mjeseci. Jeste li probali cod2 TW ili ste cod2 PAM asi ?

    EDIT: A vidi spominjete PRO mod na cod4, sve mi je jasno :)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Oko cega se sada tacno vodi rasprava? Ko je old skul, a ko ne?
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Upravo, Moncho je vazda peglo raju sa TW modeom, a 90% gaming scene je igralo PAM mode. Same shit ljudi, zakljucak je da je su usrali sa svime poslije CoD2 :wink:

    CoD2 skillani u par dana, vidimo se :lol:
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    licno me zaboli za to sta je vise Hard Core,bitno mi je da se zabavim,jer prvenstveno radi tog i igram neku igru :)
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Sva najavljena "otvorenost" i povratak korijenima? Ipak zvuci previse dobro da bi bilo istinito, zar ne?

    Nekad smo mislili kako je EA postao greedy publisher...
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Jos nisu odlucili konacan broj slotova za ranked/unranked, pa kao lafo kazu da je jos u fazi testiranja i nisu odredili maximum za PC. Najjace mi je to sto je odabrana ekskluziva hostanja na jednog prosjecnog USA GSP-a, koji sigurno nece moci izdrzati pritisak, imati dobru podrsku i pokrivenost serverima za citav svijet, kao ni para za toliko ulaganje. Najveselije ce biti onima u Africi, Aziji i Australiji, ni nama u Europi nije divota(samo 5,6 lokacija) :lol: