Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Igrao licno, gameplay je ocajan, Haker ce potvrditi a vjerujem da nismo sami s tom ocjenom...
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Igrao u smislu da si usao u igru, okrenuo se jednom oko svoje ose, izasao i brze bolje uletio na forum sa komentarom da je sve sranje i ocaj, ljudi kojima se ne svidja Shift su oni sto su ocekivali free roam, ganjanje sa policijom, napucavanje xenona itd.
    Shift je usmjeren za ljubitelje voznje, podesavanje auta a ne za voznju po egzoticnim predjelima, ko je iole proveo razumno vrijeme sa nekom simulacijom postovat ce vozni model shifta.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Igrao sam dovoljno dugo da je ocijenim.
    Po tvojoj prici ispada da imam 8 godina i palim se na free roam, ganjanje sa policijom i xenon ? :lol:
    Imam na stotine sati svega sto valja u zadnjih 10 godina, na svim platformama, Shift jednostavno nije vrijedan spomena, svaka recenica u tom zadnjem postu ti je naopaka...
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Imam i ja staža na vozackim igrama jos kad im je rezolucija bila jednaka lego kockicama, i za mene je Shift klasik, tebi nije, ok, ali sam uvjeren da nisi skuzio igru i zato su ti grijesi oprosteni. :)
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Steta sto nema casnika za moral na ovom dijelu foruma, on bi secirao ovaj spor i donio dubokoumni zakljucak :smt005 (Zlatan je car, da ne bi ko pogresno shvatio :D )

    Iako Metacritic nije pravo mjerilo ipak nesto mora biti pogresno kad je prosjecan user score 5,1/10, i vecina user review-a je negativna:
    http://www.metacritic.com/game/pc/need-for-speed-shift

    Dosta Shift-a za danas...
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Shift je OK igra kad vozis sa kamerom iz kokpita, a ako prebacis na vanjsku kameru - NFS1 je bio realniji & igriviji ;)
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Haker može samo potvrditi da jedino što valja u toj igri je fizika automobila, to jest i mana igre jer je prerealna za NFS fazon i onda dobiješ bućkuriš od igre. Što se tiče voznog modela i sve na off igrati na volanu je uživancija.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6MIG00qFfBI&feature=player_embedded[/youtube]

    ovaj replay na kraju, jel ovo 4 real il GT5? :p
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Smješno.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]
     
  11. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Gdje ima u BiH kupit novih trojki slim 250 gb i koje su im cijene ..u kojim radnjama da ima garancija naravno..na piku mi ovo sve skupo a nisam siguran da daju garanciju..bio sam naso 600 KM nov al tom liku ne dolaze vise trojke ..u imtecu 900 i nesto cini mi se 320 gb jel dodju 2 djojstika tu ? pise da dodju 2 igre gratis .. u Zenici nema nigdje osim imteca nisam ni isao tamo jer sam mislio da nema tamo ali otici cu se raspitat mada mi je to puno ako je takva cijena
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ovlasteni uvoznik za BiH je GMC tako da kompletna garancija ide preko njih, dio se rjesava u Sarajevu, dio u Orasju, nesto u Zagrebu ili se konacno salje u neko druge sjediste. Garancija je, na zalost, i dalje godinu dana, a zasto ovi nisu nikada ponudili neku opciju za 'kupovinu' produzetka garancije mi nije poznato.

    Mislim da ne mozes naci bundle sa dva gamepada tako da ti je najbolja opcija da potrazis gdje vec mozes dobiti neke besplatne igre. Mozes provjeriti pored GMC-a u Sarajevu jos i ComTrade Shop, Imtec, Mobil Media, a siguran sam da ce jos neko dodati neki prijedlog.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo kaze Juka kod njih (-1 sprat u BBI centru) ta od 320 GB je 850 KM, nova. Imali su i tu od 250 GB (750 KM) al nestalo ih.
     
  14. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Evo kontaktiro sad imtec i pitao za igre ove 2 gratis koje dodju jel ja biram ..i kaze da dobijam one koje dodju uz konzolu..da nazovem dao mi neke brojeve i da pitam koje igre dodju kako rece ne dodju u svakom paketu iste ... ako je gmc 850 KM bez igara onda je bolja ova solucija u imtecu..a ima na playstation.ba sam nasao 760 KM 320 GB pise da ima i garancija ..novo..al sad ne znam koliko je to pouzdano..jel oni imaju neku radnju ili kako to rade ...
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa pitaj ih ...
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    kako se odrađuje upgrade hdd na ps3? naime ima mi frend jedan ps3 sa 40gb hdd pa bi ubacio neki veći.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod onog Nine je 650 ali nema garancije.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tako je i jaran uzeo bez garancije pa crk'o poslije nekih sat i po :lol: Popravka oko 150KM...
     
  20. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Toga se ja i bojim..Hvala bogu pa sam baksuz samo takav svakako ..Nisam jos nista skonto vidjet cu jos do kraja mjeseca sta cu kako cu dok precesljam sve ..