Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kod Nine uzo?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  3. Esh

    Esh HWB

    After countless delays and false starts Gran Turismo 5 has been given a final release date, with Sony and Polyphony's PlayStation 3 exclusive driving game now slated for November 24.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I jos mnogih... Ja sam se nadao Skodi i obecali su je bili :mrgreen: Siguran sam da imaju 500 auta pripremljenih kao DLC po 5 funti svako :D
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    bice sigurno dlc u obliku premium auta
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    26 Lancera, 26 Impreza, 50 Skyline-a itd...

     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro jutro zeleni :D
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    skinuo sam patch sa pes patch za novi pes na ps3 sa 3.41 i sve fercera i preko backupa i preko blue ray diska. međutim kada probam na drugi ps3 ubaciti taj patch koji ima 3.50 firmware i pokrenem pes 2011 na blue rayu prilikom loadiranja option fajla izbaci mi poruku unable to load data due to different version (tako nešto). kako ovo riješiti?

    usput postoji li šansa za downgrade sa 3.50 na 3.41 i dokle su došli sa jailbrakeom na ovom novom firmwaru?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Info za GT5: ruca 10 GB PS3 HDDa i treba mu oko 40-50 minuta da se instalira.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zet ima GT ( nemam pojma kako , mislim radi preordera kojeg je uradio prije 4 g da su nesto kompenzovali) doce mi da spucam za Hol haha cant wait to play :D
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vrijedi taman da je 20GB :D Mnogo ocekujem, a Amar sa gtsurgeons.com je hajpa naveliko :mrgreen:
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    dzaba kad radi samo na 3.50 :S
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je grehota piratizirat :)
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    doduše. meni je i dan danas gran turismo na ps1 najomiljenija igrica ikada.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ublazite malo raspravu o warezu, hvala.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Nova "americka" GT5 reklama:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Esh

    Esh HWB

    Da, ali samo ako se odlucis odmah instalirati komplet.

     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    upalim jučer ps3 hoću soccera da bacim kad ono neće da se upali. čim ga upalim odmah se ugasi i blinka. googlam i imam šta da vidim jebeni YLOD :twisted:

    ima ko da pravi ovo sranje ili da ga bacim u šporet? gledam na netu treba probati onaj fol sa duvaljkom malo po procesoru i novu pastu ali sumnjam da će uspjeti. inače radi se o fat 40gb.