Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    "Apologies for the delay," Yamauchi tweeted. "It's because time and labor were spent ironing the kinks out of [the game's] complex system. I'm really sorry. Everyone, it's inexcusable... Wait a little longer."
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Nisam u toku, jel' to hakan PS3 ?
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Da,jeste! :wink:
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pa ja se nadam da je ovo da izbjegnu Black Ops ludilo , a ako fixaju nesto zadnjih sedmica a radili su na igri 5 godina i uz toliko odgoda mislim da igra onda nije jos spremna .
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    http://www.eurogamer.net/articles/2010- ... o-ps3-hack
     
  6. gilla

    gilla Aktivista

    - postoje samo 4 različita proizvođača koji nastupaju u nascaru koji su detaljno modelirani. Svi ostali koriste njihova auta.
    - nije 20 staza nego 20 lokacija, preko 70 varijacija( čitaj staza) i čini mi se samo jedna izmišljena, track editor je tu za infinite broj staza.
    - 435 lancera?, pogledaj spisak automobila pa naleti. Naravno da se podrazumjeva potpuna razlika u vožnji cestovne i trkaće izvedenice nekog automobila, ne daj Bože različitim serijama.

    I interijeri i kokpit u gt premium modelima se ne mogu porediti sa forzinim generičkim u 80% modela, kao ni proceduralni damage naspram obične zamjene textura i shadera u forzi.
    Ako si zainteresovan nabacim čitav niz činjenice forze i gt, u kojima turn 10-ov "definite racer" neće nimalo tako izgledati.


    I da odgoda je svega 10-15 dana zbog hakera. Nemaju oni šta više dovršavati mjesec prije izdavanja, već je uveliko počelo tiskanje diskova.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    nisam igrao forzu 3 shift jesam
    ali slazem se sa gillom forza 3 po onome sto sam ja vidio ne izgleda nista spektularno kokpit ne moze prsimrdit onome u gt5 cak i shift ima bolji kokpit
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa 5 godina u razvoju ... mora biti perfect . do tad su izasle 3 forze igre , uz online igranje koje je sony bio obecao vec na ps2 sa GT3 . polyphony i sony obicno obecaju vise nego sto mogu dati . bice ovo odlicna igra al mogla je ranije izaci uz manje auta pa ih sutat kroz download packove (free) . pola auta ionako necu provozat ili cu imat 2-3 verzije skylin-a od mogucih 30 :lol:
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    i ja sto cu provozat je par nissana i mercedesa i koji ferrari.sto ce sat 1000 auta pa trebalo bi ti 10 godina d asve otkljucas
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam za vas, al ja igram Gran Turismo bas zbog kolicine auta, kao neka kolekcija, a ne zato sto ima nesto poseban gameplay :)
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    jest to impresivno ali znam kada sam igrao gt4
    i otkljuco oko 450 auta kad hovu da vozim ne znam sta da izaberem fakat
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    20 staza je 20 staza, npr. GP, East i West varijacije Suzuke racunaju kao tri staze, 20 --->>> 70.

    I ne moras mi nista nabacivati jer znam puno o obe, ako GT bude na nivou prvi cu ga pohvaliti ali su stvarno pretjerali.

    @coldfire: potpis
    @sena: pa normalno da nisi igrao, ne bi je poredio sa tim go****tom da jesi
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    govorim po onome sto sam cuo i sto sam vidio
    forza 3 jest super igra ali po grafici se ne moze poredit sa gt5
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cuo :lol:

    Ne igra se grafika, i cak sto vise u trici je odlicna, bolja je u GT ali kad ne bi bila sa triput duzim razvojem onda neka se Yamauchi ubije odmah.
    Forza 3 grafika 9/10, GT5 10/10, gameplay Forza 10/10, GT5 vidjet cemo, valjda jos ove godine...
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    Vidim spominje se NFS Shift i govno u jednoj recenici.


    E moj XTRage....
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    ne znam ak kupim xbox 360 ,dvoumim se jako puno vremena dali da kupi ili ne
    mozda zaigram forza3 pa onda prokomentarisem
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tebi Shift dobra igra ?
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Pa normalno da jeste i to jako dobra, ne znam cemu razlog da bi igra bila govno jedino ako si ljubitelj drifta, jer je to jedino tanko uradjeno, a mozda nije ni to tanko vec mnogima nedokuciva (prekomplikovana) postavka auta.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Igra je fus teski, izmislili ljudi neku svoju fiziku gdje je gotovo sva masa auta u jednoj centralnoj tacki i samo se vrtis oko nje...
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Grijesis debelo, priznaj da si to negdje procitao na "konzola.com" forumima, razliciti pogoni se razlicito ponasaju, auta se razlicito ponasaju, ali bila je rasprava na nfs temi ne bih opet trunio istu pricu ovdje.