Call of Duty: Black Ops

Discussion in 'Igre i konzole' started by metallac, May 1, 2010.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Isti problem bio
    jeli ti realtek hd audio
    Veliki problemi sa COD Black Ops i HD audiom imas po raznim forumima..nekakvo šaltanje sa 24bit na 16bit
    Ja sam jedva uštimao sa nekim starim drajeverima i iskljucio sound oclussion
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni radi skroz normalno cak bolji fps od MW1, doduse zvucna je live 5.1 :)
     
  4. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Izgleda da svima steka

    Samo gurni one barrele dole bolan :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam cuo da neko spominje barele ali nisam ih mogo sutnut nikako pa sam to pretrco :D
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zvuk mi je svakako podesen na 16-bit, a zvucna nije Realtek. Igra jednostavno nije optimizirana i to je to. Dosada to nikad nije bio slucaj sa COD igrom, ali sad jest.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ne moze se mapa preci bez da to uradis... zar ne cujes da ti suborci to stalno govore... haha :lol: mozes ih rokati 2h, ali neces se maketi dok burad ne sutnes niz brdo
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa kako rekoh presao sam :D. Doduse vidio sam da je neko od suboraca gurnuo barele al nije nista explodiralo, ako je to to? :D
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Ako je bilo nema veze :)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vxpGU6l9U1Q&feature=related[/youtube]
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gdje se može taj oficijelni patch skinuti kao aplikacija?
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Samo tamo gdje nije oficijal :mrgreen:
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probao sam. Štopka mi u meniju, kada stavim rezu za moj monitor jednostavno sve zaštopa.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo da kazem da su izasli updatei 2 i 3. Ko je skidao prvi dio znat ce kako naci ove. :mrgreen:

    Kod mene igra puno bolje radi, ne bas kako bi trebalo, ali puno bolje. Sasvim igrivo, sto je najbitnije.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koje smeće od optimizacije. Meni ne ide nikako ni sa zakrpama i bez obzira na postavke. AMD Athlon 7750, 4870, 4gb mem. S ovim bi trebalo da leti na 1680x1050.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni iako solidno radi, kanta mi ja jaca od tvoje, reza manja (1440x900), a i sa smanjenim detaljima zna zastopat u odredjenim dijelovima.

    Nadam se da cu je danas privest kraju i deinstalirat, nijedan COD mi nije ostavio ovako gorak okus u ustima.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mislim da ne bi bilo loshe da se napravi neka lista igraca koji igraju BO, tj. da ovdje ostavimo svoj steam, kao sto smo to uradili u BFBC2 temi.... mozemo nekad baciti koju partiju :)

    moj steam je: kolinsb
     
  17. Zlatni Ljiljan

    Zlatni Ljiljan Novi član

  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    znaci, niko ovo ne igra sem mene i zlatnog? :roll: :roll:
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    uhhh a ti ne igras? pa sta radis onda kad nista ne radis? :) :) hajde baci koju s rajom :) a koji ti je ovaj clan? :)