Call of Duty: Black Ops

Discussion in 'Igre i konzole' started by metallac, May 1, 2010.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Nije ti ta na mjestu, i ti (i ja) dok si igrao "old school" cod-ove bio si kids, svaka generacija svoje... Igre se i ne prave za ljude koji se priblizavaju tridesetima ;)
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Sad se loše osjećam :( :(
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    haha :) ja se extra osjecam, a priblizavam se 30-tim :D :D :D :) pusti ti tamo sto neko prica ba :) zivi svoj zivot. ima kamara onih koji kazu, pa samo djeca igraju igrice. a moj odgovor je, pa danas su samo djeca sa cigarom/jointom, flasom u ruci....
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Pa dobro nisam nista generalizovao :), ali se zna cinjenica koja je ciljna skupina za tvorce igara, sto ne zanci da je nama "starijim" zabranjen pristup a pogotvo ako ti je to uze vezano za profesiju (IT industrija uopsteno), najvise se to odnosi na online sistem igranja COD-a... hebiga kad izadjes iz trezora u Fallout-u igras sa likom koji ima punih 19 godina :)
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Ako se ko brinuo slucajno...
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Nevjerovatan podatak, zeznuli su i Twilight sagu :D, da mi je samo naci koliko je Crysis imao prihod od prodaje samo na PC, cini mi se da je jedva prebacio milion primjeraka.
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    I ovo je vama zanimljivo igrati ?

    Kako jednostavno, dosadno, sterilno, bezveze, bez ikakve dushe bitke. Cak bih i CSS radije igrao nego ovo. Uzas.
    Moncho kako mi ide ;) :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    o ukusima se ne raspravlja :) ovo je ozbiljnija igra od onog crtanog (wow-a) :mrgreen:
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    super ti ide zeleni. Nego treba li ti sta od ABC ore u EVE :):) imam na preteg toga. Joj sada ce Enis da uskoci i da me posalje u cosak :)

    p.s. nisam mislio na kiddse sto se tice RL godina, nego na nesto drugo. :)


    p.s. i ja radije bacim koju partiju css nego ove danasnje 'codove'
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Heheh kupio sam mothership i punu faction opremu, i deaktivirao nalog, ne mogu vishe laga fakat. Nek stoji, pa mozda uletim kad budem vise vremena imao ;)
     
  11. daco87

    daco87 Aktivista

    mrsko mi citat temu al da skratim:
    juce dobih ovaj cod za ps3 i poceh igrati.... izdrzao sam 15 min, grafika je smeće!
    poslije onakvog mw2 sp ovo je presmjesno.
    a ne igram mp, ne volim to...
    :cry:
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

  13. Esh

    Esh HWB

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    i sad komentari raje:

    AJB123644 says:
    I wonder if any of the patient’s files now include details on their kill:death ratio…

    Ninja_Duck says:
    0:1

    Tyrnek says:
    That was terrible.
    I laughed. See you in hell.

    Bas crni humor :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Updates to Call of Duty: Black Ops have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gledam jučer malo na ps3 grafika ko i na pc-u, gotovo identična. Još igram na 1600*1200 sve extra jedino aa off, malo je reći da nisu iskoristili sav potencijal prosječne pc konfe. I dalje ni do koljena cod4 nije. Da mi je doživiti da naprave novi cod ali da nije port :\

    Usput jedva sam prekucao ono brdo u vijetnamu. Bar 2h mi je trebalo da pređem ovaj dio. Bukvalno me glava zabolila koliko sam se mučio dok nisam došao do onih bačvi i zapalio ih, sad još moram ono brdo osvojiti :D
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    http://www.thedutycalls.com/

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d7r9RqWBdl8&feature=player_embedded[/youtube]


    Oplakao sam :smt005 :smt005
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    LOL koji treš.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    boring boring boring :D so reeeaaal haha
     
  20. Triforce

    Triforce Aktivista