BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja evo podnesoh zahtjev za prijavu, valjda ce doci ubrzo, do ljeta :)

    Spomenu fini covjek da imaju TP-Linkove, nece biti problem to za wireless. Jel zna ko koji model je tacno u pitanju? Mozda kojim slucajem podrzava dd-wrt :)
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Podnio danas zahtjev za moju tv, bez ikakvih štela, bacim reply kad dodju :smt005
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kod mene je ovaj

    [​IMG]
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Sta ba replay, kakvi su to fazoni :evil:
    Ja podnio 22.12.2010. jos me ni nazvali nisu, jedino sto su mi uredno smanjili brzinu na 1024 :?:
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Smanjivanje brzine prvo i ide, ili ostanes bez neta kada prebace na drugi paket, u ovom slucaju za net VPI/VCI ide na 8/60. Montera je malo, tako da te ne cudi sto te jos nisu nazvali :wink:
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    kako ide za dodatni stb 10 KM svaki mjesec ?
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jest. Trebali su ukinuti placanje za drugi STB, ali eto, haman nista od toga :)
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    I ja htio danas prijavit u posti, kaze ne mozes ti, mora otac doci ili nazvat, jer nije na meni fiksni prijavljen :S
     
  9. Esh

    Esh HWB

    To je standard od pocetka, s tim da se povremeno to moglo izbjeci uz web prijave koje rade (u praksi) kako - kad.
     
  10. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ja bih prije rekao da je to od grada do grada. U Srebreniku se moglo prijaviti bez problema u pošti, doduše to je bilo prije 2,5 godine, ne znam da li su šta sad promijenili.
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam mogao prijaviti na svoje ime, ali kaze mi covjek bolje da otac prijavi ako se na njemu vodi fiksni prikljucak jer ce on platiti prikljucak 10 a ja 70km, jer se ne vodi na meni. Pa sam izabrao logicnu opciju :)
     
  12. Tata

    Tata Novi član

    Tako su i meni, na mjesec dana prije nego sto ce doci... :shock:
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Evo danas zvali...pitali da li cu ovaj novi STB bez tastature ili Motorolin..
    Hamo jbg drugi je kanton i direkcija.
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ovo je jos jedan dokaz da treba ukinuti kantone :evil:
    Al necemo o politici, salim se ja naravno Tale, jes da bih volio da su i meni odradili tako brzo jer sam evo za prosli mjesec platio 71 KM za 8G paket ali sta je tu je :)
     
  15. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    I ja danas odem usput do centrale da podnesem zahtjev za zamjenu modema...rece mi da moram na papir napisat podatke...i iskrabam samo podatke i odnesem i rece mi tamo u kancelariji djevojka (nisam mogo vjerovat da onako lijepa djevojka moze radit u telekomu :mrgreen: ) da ce bit veoma brzo :D Eh sad cemo da vidimo koliko je to njihovo brzo :smt005
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    I šta bi?

    P.S Pitam za djevojku, imaš li šanse kod nje, jebo modem :lol:
     
  17. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Razmisljam da ako dodje ove sedmice modem da ga razjebem i odem njoj da vidim mozel ona popravit :mrgreen:

    Edit:Nista..Udata :smt006 :mrgreen:
     
  18. zdici

    zdici Aktivista

    zna li tko jeli ikako moguce rijesiti na modemima ili routerima ADSL

    onaj reconnect kad dodje u toku dana do promjene IP adrese svakih 12 sati valda na ADSLu do toga dolazi i onda nema Interneta jedno 20 sekundi..ima li sanse da se to malo ubrza taj reconnect na 1 sekundu ili dvije ?
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nema al' moš stavit da se svako 24 sata reconnecta. ( Neznam ja kako to ide, ali Tale zna xD )
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Taj reconnect po pravilu ne bi trebao ni osjetiti, znaci prebacivanje bi trebalo biti neosjetno... Mene je to nerviralo prije, svakih 7 sati pukne veza, pa uvijek gledas status konekcije kada trebas igrati nesto ili poceti sa downloadom xD