BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    ima li tko info sta je sa ovim premjestanjem..jeli gotovo sa Zenicom ? jeli sav ZE-DO Kanton nakacen na Zenicu ? to me zanima..ili su radovi jos u toku
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    18 mjeseci ako uporedo studiras, davno sam to prosao. :mrgreen:
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Raja, sad sam adsl max paket dakle to ce biti onaj 6 mbitni paket automatski od marta? ako hocu 10 mbitni jel im trebam unaprijed to javit ili cekat mart?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    ADSL Max ide u 6 Mbit, za 10 Mbit se moras prijavit posebno.
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Za nase prilike 10Mbit je stvarno skup, imao sam greskom njihova 4mbita flat, i bilo mi je dovoljno, 6 je vec taman, no opet svako svoje :)
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kad počnemo svlačiti nove demo-e i trailere i neke stare stvari mislim isto na demo-e i trailere
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ili mu je jednostavnija procedura da saceka da krenu sa novim paketima i jednostavno promijeni paket.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Net paket za 35 + PDV mi je sad interesantan.
    Prije par mjeseci sam dao 70 za prikljucak ADSL-a, pretpostavljam da bi morao ponovo ? :(
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Platit ces samo 5 KM prelaza na taj paket
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    imal tko da mi preporuci neki dobar ADSL router ?

    ovo Telecom smece sinoc mi stade..samo neki problemi s njim..on bi da ga palim/gasim svaki dan bar jednom kako bi normalno radio..stalno budali
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakav ti je donio telekom
     
  12. zdici

    zdici Aktivista

    ma paradigm smece stalno blokira..
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imaju sad dosta dobre TP linkove, zamjeni ga.
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nek ne mijenja, cekat ce 6 mjeseci :mrgreen:
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Na online zahtjevima za usluge imam "ADSL - Izlazak iz Moja TV Raskid" i "ADSL - Izlazak iz Moja TV raskid zbog TM-a", sta im to znaci ? :D

    Na prijavi za MojuTV imam "Preuzimam obaveze BH Line asemblirane usluge" i "Preuzimam obaveze BH Mobile asemblirane usluge", oba sa Da/Ne, i to mi je nejasno :D
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jebiga, ja sam čekao, ali se isplatilo, signal mi na drugom spratu 93% konstantan, modem na donjem
    a sa paradigmom nije nikad preslo 60%.
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Posto spominjes signal, jel to wireless routere dijele kada se prikopca ADSL? :)

    Ja hocu ponovo da uvedem ovdje kod kuce, pa sam danas bio u posti ali kaze lik ceka se mjesecima :(
     
  18. zdici

    zdici Aktivista

    ja drug preko tog adsl routera koji na sebi ima antenicu 2 dB preko nje radi wireless..i imas ADSL preko tog wireless-a na svom Laptopu :)
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ma ne znaju ni oni šta im to znači
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jel to sad standard, svima dijele te wlan routere ili samo po maksuz zahtjevu?