BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    Na Paradigm routeru osjetim bar pola minute da nema Interneta u toku dana..
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Tako je i meni bilo na paradigm. Nekad se odma reconnect ali u vecini slucajeva nema neta oko minut. Zato se ja sam disconnect i reconnect u 3 sekunde :D
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    znaci da mijenjam router :) ovi drugi routeri kao TP Link sto BH Telecom daje sigurno imaju brze vrijeme reconnecta..sto jedan clan rece nebi trebao ni osjetit..a ja bas osjetim na Paradigmu
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Paradigm ima par hardverskih i vise softverskih mana po meni, moras mu 20 puta u interfejsu pritisnut connect da bi on shvatio da se treba konektovati, isto tako mu duze vremena treba za sve. Najgore je kad na njemu pukne konekcija tih svakih 12 sati, ili se ceka dugo da se sam konektuje, ili nece nikako :mrgreen:
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koliko traje prebacivanje paketa ?
    Sinoc sam prebacio na 20G ali jos nista nije promjenjeno...
     
  6. Majesco

    Majesco Aktivista

    Najkrace sedmica, a najduze mjesec+. Ako hoces malo ubrzati, zovi i dosaduj.:smt003
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U jebem ti gube, za sve su nesposobni :lol:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam dva puta prebacivao i mislim da nije trajalo duze od deset dana. Treci put kada sam rebacivao, pitao sma podrsku koiko treba i rekli su mi da mora proci najmanje osam dana (da li radnih ili racunaju viken.. ne znam.. prije nego sto su prebacili otisao sma na kablovski).

    Mislim da im nece trebati bas mjesec.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zvao 1422, kaze 7 dana, reko' moze li brze kad zena podignu glas "rekla sam 7 dana" :roll:

    Saobracaj mi se broji tek kad prebace a ne od datuma zahtjeva pretpostavljam ?
    Otici cu debelo preko 8GB dotad :(
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Welcome to club!
    Zadnjih 4 mjeseca redovno placam prekoracenja.
    Al nece jos dugo :)
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    probaj promjeniti password, ako ti prodje promjena obicno znaci da je prebacen i prikaze ti na listingu novi paket.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ej ljudi ako moze mali info,od kad pocinje prijavljivanje za FLAT na 1422.Mislim jel treba cekati 1.Mart ili se moze ranije?
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zar ne idu svi paketi na flat, ako je tako nemas ti tu sta prijavljivat flat.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koliko se sjecam negdje sam procitao da FLAT uslugu treba prijaviti na 1422 sto me uopste ne cudi jer ce biti mnogih koji ce tu prijavu preskociti pa ce im se obracunati prekoracenje po masnoj cijeni.
     
  15. zdici

    zdici Aktivista

    ma kakva bolan prijava..od 1 marta skidaj koliko ti je volja :D

    nikakve prijave nema..
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Nama nikakve prijeve ,i mene je interesovalo pa sam ih zvao i potvrđeno je nema nikakve prijave za promjenu sa postojećih paketa na flat koji uvode od 1 marta . Ako želiš nazovi ih pa da ti bude duša na mjestu.
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5e41fde61d2.html

     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svaka cast Tale na pojasnjenju. Mada moras priznat do tebe je.....sad sam bas prokopao po threadu i nasao si bas ti napisao da ce se usluga morati prijaviti na 1422 :D

    U svakom slucaju hvala i zivio nam 1.Mart.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Rekao sam ja još što šta pogrešno jer se radilo o špekulacijama.
    To je bilo dosta prije nego sto je na portalu objavljeno zvanično i dok se špekulisalo...
     
  20. _amar

    _amar Aktivista

    Jedni pitanje, ako se sada vratim sa paketa 8G na 2G, hoce li mi doci racun preko 30KM?