Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Po tebi nikad niko ne bi transfera napravio,nego bi imali po tri sastava,koji bi se uigravali,pa bi onda zamjenili kompletan sastav? :smt007
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Muslimović>Ibišević.
    Nema tu neke filozofije puno. Ibišević po utakmici fuli 2-3 zicera, s vremena na vrijeme da gol i to je to. Dok Muslimović ima mnogo veći doprinos reprezentaciji od mnogo više pretrčanih kilometara, pomaže odbrani, fiziči mnogo jači od Ibiševića i stvara dar mar u svakom prekidu itd.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Baš niko da ne komentariše večerašnji derbi? Dobra tekma, brz tempo i solidne šanse na obje strane. Etto i Müller ispromašivali nemoguće. Etto fakat životinja moguće ga je markirati. Mislim da je prevagu donjelo iskustvo Van Gaala jer je Leonardo iskoristio samo 1 izmjenu a Bayern nije došao da se brani. Teško će Inter ovo proći, ja sam ovako nešto i očekivao.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ovo je moglo zavrsiti svakako. Bilo je dosta sansi na obje strane, samo Bayern imao srecu da i iskoristi jednu :) Inace, dobra utakmica, nadam se da ce I City sutra pokazat nesto.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Fkt Bayernov golman branio nemoguće, izgleda bit će dobar golman ako to već i nije.
     
  6. irhadkul

    irhadkul Komšija

    jedna od boljih do sada(ako ne brojimo arsenal-barca).Oba tima su tezila da igraju sa sto vise kratkih pasova(to je haman postao trend danas),posto nisam vidio pretjerano dosta ubacivanja i dugih lopti.Po mom misljenu, trebalo je biti nerjeseno.
     
  7. Mujka

    Mujka Komšija

    van gal je poznat po tome :D

    dobar je kraft
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mislim da su vecerasnje dvije tekme najmanje pokazale :(
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma daj sta si ti gledao haha Prilika more, steta samo jedan gol ali opet jako ugodna utakmica iako me nijedan tim ni najmanje ne zanima. Manchester gledao malo u snimku, navijam za njih, ali ono je ocaj, najdosadnija utakmica sezone. Samo mi je drago da Smalling u svakom matchu pokazuje da ce bit vrhunski stoper :) Vidic takodje standardno dobar. Sto se odbrane tice, nema nikakvih problema, samo treba dobar veznjak. Od Andersona nista, tako da treba nesto novo na ljeto dovest i da mu ne treba par godina prilagodbe.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Doduse gledao sam Mars-Manchester i razocaran sam igrom, prvenstveno Manchestera, rekao sam da su bile siromasne golovima utakmice jer nisam uspio pregledati prenos Intera. :)

    Cini mi se da igraci tipa Carick, Fletcher ubijaju igru - nema one tecnosti kao kod nekih klubova da sredina prosljedjuje lopte nego se kod njih sve zaustavi i onda ispocetka. Hitno potreban nosioc igre...
     
  11. robinho

    robinho Novi član

    Ovaj Cesar nije u formi kao što je bio prije tri godine, i ovakav gol nije smio da primi.
    Mislim da je realno trebalo da bude x, i da je Inter igrao bolje cijelu utakmicu, ali eto nisu imali sreće na kraju.
    Bavarci su im se revanširali za finale od prošle godine i mislim da sa ovom pobjedom imaju dosta veće šanse od talijanaca, mada u nogometu je sve mogućno..jedno je moja želja da Inter prođe a drudo je da nije realno...
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Grozne utakmice zadnje kolo, bljakfujladygaga
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Mislim da ce Thomas Kraft biti strasan golman, ako ovako nastavi da brani ubuduce.
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Jeste glup ovaj na OBN-u -.-
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija


    Meni je draže gledati njih preko browsera, nego u HD-u na Sky-u. :smt003


    http://domacifilmovi.us/ch4.php
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta kaže sudija iz Čehoslovačke. Ili daće hattrick makar dobio otkaz :D
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Reko je "Ja ću potpisati da će dati hetrik makar ja dobio otkaz na OBNu".
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    E moj Džeko, moraš ti još pure jesti.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Steta za fulu, malo je pokvarilo dojam, ali dobra dva gola :)
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vugdalić: On se zove Edin Džeko ili u prevodu Džekson. hahaha