Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Naravno da je uzeo sudija. Gol Arshavina je sasvim regularan.

    Al nebitno, zaostatak smanjen na 3 boda. Odlično.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbg taj Arsenal ko da se prepao 1. mjesta a ja bih baš volio da neko prekine Unitedovu dominaciju a da nije Chelsea. Sad momak jedan fulio 130KM na Arsenalu, samo ću reći ne ostavlja ništa :lol:

    Što se tiče najvećeg derbija Italija mnogi očekuju prilično laganu pobjedu Milana. Međutim Inter je tu nedavno slomio zube iako je Juve u raspadu što bi se reklo. Prošle godine Milan ih tukao po 3-0 kući i u gostima ali tada je briljirao king Ronnie sa 4 gola u 2 utakmice.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Bas kao sto je Arsenal mogao pobjediti 5-0 ili slicno, tako je u zadnjih desetak minuta mogao i primiti gol.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Haha kakva asistencija Nanija Kuytu za 2-0. Ovaj mali Rafael il kako se već zove, trebao je pokusat crveni,
    i hoće ako ostane do kraja na terenu. Zasad ima žuti. Nani povrijeđen.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I Karager i Rafael su trebali dobit crveni. Inace su ove utakmice grube ali im danas bas ide :)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kuyt hattrick haha
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas. Mene stid. On hattrick... Odo na partiju bilijara, ne moze ovo ovako :lol:
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ovaj Suarez je bolestan majkemi, predobar. Hoćemo Carrolla i petardu :)
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa Van Gaal je najbolji trener kojeg su imali od Hitzfelda, nije on kriv što su robben i ribery injury prone i nisu igrali pola sezone. Sad će opet nekog debila aka Klinsmana dovesti za trenera.
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Predlazem Rafu Beniteza iduce sezone na klupi Bayerna :D
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    sve moze samo to ne hahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    ma van gal ima vise srece nego znanja a sad da mu je los tim nije
    eno borusie ljudi cine cuda :D
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da ce totalno pogrijesiti ako ga otpuste. Trener je odlican, veci su problem bile stalne ozljede Ribery-a i Robbena... Uostalom, zar nije prosle sezone uzeo sve u njemackoj i bio u finalu LP? Sad je na 5 bodova od LP. Smijesna mi ova otpustanja trenera jer im jedna sezona ne ide najbolje.
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    ne vole ga igraci nije do rezultata .... to je problem
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Trebaju ga otpustiti, dosta utakmica u kojima su kiksali, kiksali su direktno zbog njega jer je npr stavljo Pranjica na centralnog veznog ili Timoschuka na stopera preko kojih su te utakmice i zijanili.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Finale LP, Schalke - Bayern. :D
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Maloprije gledam na Eurosport.de, "FC Bayern trazi supertrenera", gdje su naveli 16 potencijalnih kandidata, medju kojima su:
    Jupp Heynckes, Guus Hiddink, Matthias Sammer, Schuster, Wenger, Benitez, Rudi Garcia (trener OSC Lille).

    Za sada, najvece sanse ima Sammer.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Koliko veceras Barca uzima?:D
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ovdje jedino Hiddink nekako pravo riješenje za Bayern. Ali on je specijalista kad je underdog dok je Bayernu u Njemačkoj sve manje 1. mjesta u Bundesligi i osvojeni liga kup ravno neuspjehu. Izgleda neko mora platiti za lošu sezonu Bayerna a lakše je trenera zamijeniti nego tim.

    Što se tiče Barce kažu kvota na Arsenal danas bila i 10 što je sramotno potcjenjivanje. Ali mislim Barca dobiva ovo 3-1 tu su i sudije za svaki slučaj ko inače, iako ću za Gunnerse navijati jer mi je Barca dosadila.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Mnogima je dosadilo i sto svi misle "e ovaj put ce Arsenal" nesto osvojit + zavjere i nepravde:D