League of Legends Dominion

Discussion in 'Igre i konzole' started by HamziBeg, Aug 16, 2011.

  1. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam apsolutno navucen na LoL, bice mi tesko kad budem morao preci na Dotu :mrgreen: Najavili su i $5m prize pool za slijedecu sezonu :)
     
  3. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  4. vnm_

    vnm_ Komšija

  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jedva cekam ovaj Dominion :) Djeluje brzo, zabavno, okrsaji od samog pocetka.

    Ako neko igra LoL, neka me doda decoy90. Ostavite i vi nickove slobodno ;)
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    IMHO, shit je. Bolje da porade na balansu nego da se fokusiraju na ovo.
     
  7. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  8. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  9. comrade

    comrade Aktivista

    meni licno oriana je jos uvijek op :DDD
    danas sam nepobjediv snjom bio ^^
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije vise tako dominantna, ali mislim da trenutno Kog'maw spada u tier 1, u dosta zadnjih jakih meceva ga vidjam :)
     
  11. comrade

    comrade Aktivista

    nemoj ga spominjati :D bas me napatio nedavno...
    @pelikan dodaj me pa da poigramo nekad XD ign: fush
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    Super ovo za betu :)

    A sto se heroja tice... Oj kako nemogu kad seru za Ryze-a kako je low, noob i šta već... Zato kad se zaletim sa frozen heart i sa 4k+ mane na protivnike...
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa nije tier 1 sigurno :p

    comrade, ja sam na west, decoy90
     
  14. extibo

    extibo Komšija

  15. comrade

    comrade Aktivista

    @pelikan pa sto na west XD kontao sam i sad kontam da li da se prebacim ili ne :/
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poppy jeste preslab, morde i jax nerfani, sad su OK. Annie jednostavno treba prvu ubiti i ne drzati se tako blizu jedno drugih jer kad iskoristi combo beskorisna je... Ne znam sta mislis s Vayne, bolji carry je Caitlyn...

    A na west sam jer ne podnosim ove istocnjacke narode :mrgreen:
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Poppy preslaba? Pa mejt s kojim stalno igram 2shota svakoga ako se malo nafeeda do midgame-a. Morde sitno nerfan, Jax jos sitnije. Jednostavno je prvu ubiti? Ako je Annie levat, nije je problem prvu ubiti ali s obzirom da kosta 450 IP-a, apsolutno svako je moze kupiti poslije 3-4 partije.

    BTW, i ja sam na west.
     
  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    ja na east.,.....ja sam mislio da su west i east channeli od EU servera.. Ali zajebah se
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko god se nafida 2shota, a s obzirom da Poppy mora na bot lane protiv nekog ranged carry, nema tu sanse da se nafida... :p btw, nisam poppy vidio ni na jednom turniru :D IMHO, veci je problem Brand od Annie jer ima konstantno velik AoE damage u teamfightu + duplo lakse farma od Annie.

    Trenutno server unavailable, a u sitne sate bi trebao biti dostupan i Dominion :)
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Ocito nisi zaigrao protiv prosjecnih igraca koji poznaju osnove i imaju trunku gamesense-a. Na turniru se ne igra Poppy jer je pubstomp heroj i onaj ko zna kako, veoma lagano je countera. Vrijedi takodjer i za sve ostale koje sam nabrojao.