League of Legends Dominion

Discussion in 'Igre i konzole' started by HamziBeg, Aug 16, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne vidjam ni na ranked 1300-1700, jednostavno je slab heroj u iole ozbiljnijem mecu. Jedino igrati na normal gdje nemas ni redovnog junglera, pa nubove udarat. Svaki carry ce Poppyu blokirati farm totalno, nikako ne kontam gdje bi ti nafarmao tog Poppya... btw, Jax je prilicno cest solotop na turnirima.
     
  2. comrade

    comrade Aktivista

    od maloprije sam na west^^
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fush? :) u 2 Dominion :D

    edit. dobar Dominion, zanimljiv, puno akcije. Samo sto 90% ljudi ide za killom, a ne objectivom...
     
  4. comrade

    comrade Aktivista

    ti vec igrao? kako?: /
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam jel tebi nick "fush", ali bio si online dok je bila beta (od 2 do 4 sinoc) :D
     
  7. comrade

    comrade Aktivista

    jeste -.- koji sam peh kako to nisam primmjetio ..
    znaci u tom terminu "puste" malo dominiona?
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najave na sajtu u kolko/do kolko. Vjerovatno opet veceras u gluho doba :)
     
  9. comrade

    comrade Aktivista

    evo sad sam igrao :D samo score ganjaju wt -.- ja ko debil trcim lafo capture ovo capture ono.. na prvu nisam odusevljenn mozda upravo zbog toga..sto su mi svi nekako izgubljeni ://
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    [​IMG]

    Prvo bilo 5v4 pa 4v4, pa 4v3, pa 5v3, i na kraju 5v4 ( nama falio igrac, a kad se blitz vratio koda nije ni igro. samo ja jax i trinda igrali )... Vodili nas jebote 250-300 razlike I Opet nas dobiju samo sa preostalih 50 bodova.. ramus nogama utabo sve xDD 560 armora. Da sam imo vremena imo bi 600...

    Uzimam boots of mobility + ghost + power ball... Gledaju ljudi wtf. Prvi na top flag stignem :smt005 Dje necu 1000 speed...
     
  11. vnm_

    vnm_ Komšija

    mogao si kupiti jos koji thornmail :mrgreen:
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    Htio sam [​IMG]

    Nije bilo vremena [​IMG]
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Akali je apsolutno OP u Dominionu...
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Svaki mobilniji nuker je OP u Dominionu.
     
  15. Triforce

    Triforce Aktivista

    LJUDI, jel pametno da se transfer na west ? East je pun noobova, feedera, djece i maloumnih besposlenih no skill losera koji vrijeđaju.

    Jel' west bolji ? Rekao mi je frajer da je West jaci po pitanju skilla igraca :D ( u Neonu svi igraju na west, samo ja doso sa jaranima i ko nubovi na east idemo :| )
     
  16. extibo

    extibo Komšija

    West je IMHO puno bolji. Feedera ima, i bit ce ih uvijek. U posljednje vrijeme mi je to manje bitno jer se uglavnom igraju full premadeovi.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolji West, mada pacijenata ima svugdje.
     
  18. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. comrade

    comrade Aktivista

    imal ko da da mi se pridruzi da igramo malo ranked :D ??
    treba mi samo jedan jer se tako "Pika" kao solo ??
    trenutni elo 1031 31-35 malo sam opao XDD
     
  20. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Igram i ja od skora ovo pravo sam se zarazio igrom,nickname rOtard pa ko hoce nek doda,btw neki dan slusam raspravu neku HON vs LOL pa koje je misljenje vas forumasa u vezi te dvije igre ? (cisto informativno pitam da procitam koju pametnu) :D