Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nema sanse da je istinito,zasto se mucis,otidji kod Juke(BBI -1 sprat) i kupis ;)
     
  2. dzan

    dzan Novi član

    Cijena? :D
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Posalji Juki/Joe-u p.m i pitaj ;)
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo prašio sam Baazar 15ak min i definitivno ima razlike i u performansama.Znaci nije nijednom spalo ispod 60fps dok je prije znalo sletiti ponekad.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ih lako je tebi 6950 legla :D
    Koje postavke?

    Ja sam danas igrao cb bazu i fps je bio katastrofa, padao ispod 60 a prije nije nikad... Ali buraz je safatao neke viruse u windows folderu koje sam očistio a nisam resetovao pc...
    Kontam nabacit još 2x2gb ddr3 take ms od kolege s foruma ali dok jaran ode u Sa ovih dana, još bi bolje trebalo ići iako realno nema potrebe jer ram nije nikad zakucan.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Postavke,Ultra bez AA 1680x1050. Bez obzira na grafu,iste postavke kao i prije a bolji fps.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    hehe izgleda da bf3 bolje piči na radeonima nego na nvidiama :p
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mogu li te zamoliti za uslugu? Da probaš staviti procesor na default i testiraš i vidiš kakav je fps, ima li razlike? Pitam jer znaš i sam isti mi je proc ali ploča ne da da ga klokam više jer joj je tdp do 125W i čim dignem multi reset. Planirao sam uzeti jaču ploču ali proc i na defaultu nije ni blizu 100% ali volio bih vidjeti to u praksi.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo probao na def klokovima proca i nema razlike ili je minimalna,ipak 3,4 i 3,8 i nije neka razlika.Dosta vise srece bi donio jaci GPU :D
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma nema šanse da bacam pare tako brzo, jedino da naleti dobar deal jer se ne isplati uzeti nešto malo bolje, i ovako sam zadovoljan :D
    Možda nekad tamo 7870 kad izađe :D
    Hvala ti!
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    jaran se bas jucer hvalio da je kupio Bf 3 LE key za 30 KM,radi mu uredno. moze bit da je uzeo od tog lika

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kasnije ce se vjerovatno ispostaviti da je kupljen ukradenom kreditnom karticom.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I nova ploca je bacanje para :D pogotovo radi 400-500mhz

    EDIT
    Sve zaboravim napomenuti.U zadnje vrijeme igram samo Baazar sa 64 igraca i 1000-1200 tickets,malo sam se ustelio u mapu i odmah se primjeti.Skocio sam sa 0,35 na 0,46 :D

    Skoro sam imao 47killova za jednu partiju. :lol:
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Valja se meni stelnuti na ove mape,modove jbt noob.. :smt005

    Jedino mi je poznata Metro mapa iz Open Bete a ovo ostalo nula.. :smt005

    Ide igra OK,ima jos bugova kao ono kada steka pa trzas naprijed - nazad ali eto.. (patchovana je)..

    I ovaj Physical Warfare Pack da li je to samo za preorder LE ili ..?
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Meni to trza naprijed nazad samo kad zaboravim ugasiti torrente prije igranja.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    King obrati pozornost na kojim serverima igraš, gledaj na ping pa ne bi trebalo da trza. I stavi nick na onoj temi da te dodamo u battlelog.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ima rubber banding ili kako se vec zove, nije lag, nego sam se igrac pomakne malo u stranu...
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma nema nikakvih aktivnih torrenta i downloada,ping ispod 100 ali zna nekad da se pojavi taj bug..
    Nick mi je isti kao sto je bio u Beti kingsteronic .

    Ma jok ba kakvi u stranu vec korak naprijed pa nazad i jedva ide,trza kao Muhamed Ali, FPS je normalan znaci nije do pada frameova..
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Auu ubise me alla noob.. :smt005

    Ne brini se Dino preuzimam tvoju titulu veoma brzo.. :lol:

    Igrao sam Caspian mapu,pa tu se nezna odakle vise roka,sa neba ili sa zemlje,uspio sam da izvrsim suicide sa jet-om kao Japoi 45-te ccc.. :D

    Boga mi Caspian border najvise dere FPS sa sve na ULTRA presetu (vidio sam dipove na 50tak slicica, VRAM na 1.46GB GPU @ 99%), zauzece RAM-a je najvise bilo 4.6GB od toga 2GB je uzimao BF3..

    Moram nabaviti kakav head set a prije toga moram nabaviti lovu.. 8)
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Tek sad problemi sa loadingom,cekam citavu vjecnost.To je definitivno prije bilo bar duplo brze ako ne i troduplo.