Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    ja ne mogu da ga instaliram,hebala me ruska verzija za 10 maraka!
    Edit:de ako zna ko rijesenja ovoga nek odgovori,znaci odem na update on me odvede da kupim igricu,kad probam repair nece da skine update,origin nanovo probao i nista.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vidi sa forzom,i on je rus i zavrsio je update.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene je ruska verzija i update uradio preko origina bez problema.
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da pitam, da li je key kada se jednom upotrijebi na nekom Origin acc zauvijek vezan za taj acc ili je moguce ga koristiti i na nekom drugom accountu (npr u slucaju eventualne dalje prodaje igre ili npr poklona) ?

    Nije da mislim ne daj Boze prodavati BF3 (jos manje pokloniti :smt005 ) ali cisto onako informativno..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Vezan za profil. Ako saznas kako ga otkaciti, a mislim da nije moguce, javi.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije moguce, ja sam slao mail podrsci da mi prebace igru s jednog accounta na drugi i nije moglo, niti bilo koja druga opcija povezivanja acc-ova.
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  11. KingT

    KingT Veteran foruma

  12. Juka

    Juka Komšija

    Neki su nudili uz Limited edition, bile su i one specact uniforme , treba da bude code da se aktivira u originu kao i sama igra sto se aktivirala!
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma lazu ba,ja uzeo boxed verziju,zapakovanu i nidje tog Physical Warfare pack coda..

    Pih jos ce nam i traziti lovu za Back to Karkand mapu,lafo Limited Edition, i jeste ogranicena treba sve posebno kupovati ccc 8)

    Lafo dobio early acces za Mass Effect 3,sto petljaju bezze..
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Ja sam dobio!
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    E pa zar to nije bezze,dvije iste verzije igre a nije isti sadrzaj boxa.. 8)
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    kako nigdje, meni sve doslo u kompoletu u kutiji:

    [​IMG]
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kinga zeznuli. :mrgreen:
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja to nisam dobio u kutiji,izgleda da nisu sve LE verzije iste..

    Kod mene se nigdje ne spominje Physical Wrfare pack,ni na omotu a ni na sadrzaju u boxu..

    Ma nije neka frka,meni to bas i ne znaci nesto mnogo ali nije posteno prema kupcima..
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da fakat nije posteno, covijek plati i onda dobijes sipak.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko se ja sjecam, prvo su se pojavili LE kljucevi pa nakon nekog vremena onaj video za ovaj w pack.. gdje se valjda ponovo narucivalo. Tako da je moguce da ne dobiju svi.