Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Juka

    Juka Komšija

    ne vjerujem, bilo je dosta ponuda i verzija, standardno pakovanje dodje kako i jeste, stim da le verzija ce imat besplatan pristup onim mapama,koje cemo svi podjednako skidati u nekom od patcheva (slicno vietnam ekspanziji za BC2), dakle ti dlc pakovi su dolazili vecinom u preorder ponudama i mislim da je manja kolicina pustena u hard pack ponudama, i Zeleni je uzeo hard pack koji je pola godine pred izlazak preordao pa dobio kodove odvojeno za specact i i taj pack sa puskama!

    BTW sve te puske i dodatke ces moci tokom igranja dobiti tako da nisi nista uskracen!
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo da prijavim da sam maloprije odigrao partiju sa tako smotanom ekipom da sam JA po zavrsetku bio prvi na listi sa najvise poena i 13kill i 9 death HEhehehehehe Mozete misliti koja smotana ekipa.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    To jednostavno nije moguce.. :smt005 :smt005
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    da se ikako mozes sa nama usinhronizovat, duplo bi vise imao bodova sa ekipom kako valja, a mislim da smo jako razigran tim (mi sto stemamo sa foruma) nku vecer smo 13 partija zaredom izgubili ali mimo svega nas 4vero ace squad svaki put, dakle doslovno smo igrali 4 vs 32!!!
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Malo mi je problem igrati na voice channelu,uglavnom mogu igrati kad djeca spavaju ili kad sam sam u kuci.Znaci kad djeca spavaju nema nista od voice channela a kad sam sam u kuci tad nije bed.
    NEkad nedjeljom po dani kad ne radim takodje bi mogao.Eto javicu se kad mognem. :wink:
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Imas nas u f.listi, pa samo nam se dodas i u slucaju da odes u suprotni tim gledas u toku igre da se prebacis, a to sto te ne cujemo nije problem, nisam jednom upalio skajp a sebe stavio na mute dok ostatak ekipe cavrlja tako da sam u toku koja se zastava zauzima/brani i slicno!!!
    Uglavnom, duplo smo jaci kao zajednica nego da standalone sutamo!
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sinoć igram sam na nekom prepunom serveru, vodimo ovako 400-200 znači s po snage igramo. Uletilo raje sa HWB na kraju jedva uzeli naredne 2 možda 50-100 ticketa max. Što znači timska igra is a must, nije COD.
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    A vidio si nas kako se razletimo, nema kud nas neces vidit, ono nije hvaljenje ali dosta smo uigrani,pogotovo kad stavimo one squad perkove, da svako svoj ability djeli sa ostatkom squada!
    Ja sam te dozivao jucer da se prebacis ali garant nisi vidio?
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma vidio sam odgovarao sam ti, zato si me i zaklao na spwnu :D
    Server nije dao, prebacim se i odmah me prebaci nazad...Meni je bezveze kad ne igramo zajedno zato uvijek gledam da uletim s rajom ali nekad server ne da.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To mi je glupost kada nekad server nedozvoljava da se pridruzis svojoj raji, iako ima manje igraca na drugoj strani. Desava se i meni na PS3. Nekad se nas okupi u lobiju prije partije, pa onda tako udjemo, i razbaca nas na sve strane, a neki ne uspiju ni uci, iako ima mjesta. Moraju na squad sistemu poraditi.

    Joj danas partiju kakvu sam odigrao. Do sada moja najbolja na BF3. Imao skor 41-11, conquest na mapi Operation Metro. Mi smo skoro cijelu partiju drzali A-B, zastave, i povremeno im uzimali C. Imao sam u partiji 5 ubijenih u par sekundi ... drzimo mi B, oni napadaju sa lijeve strane, kroz onaj prolaz gdje m-com bude u rushu, 6rica ih bila tu. ja se sa desne strane spustim onim pokretnim stepenicama, da bi im dosao za djale, usput jednog morao skinut, i mislio sam da ce me ostali otkriti, jer me je ovaj bio ranio, ali na srecu nisu skontali, a onda pokolj, uletim im sa G36C, ubijem 3icu sa njim i sanzer se isprazni, prebacim na MP443 supp. i dokusurim jos dvojicu i 6og skinu saigraci. zaradio u tom napadu 590 poena, cini mi se. Mada sam trebao im upast, i odmah raspalit SMAW. Kako bi to bilo interesantno. hahahaha. predobra partija.

    Iducu partiju na Damavand Peak igrao 33-5. Nisu na druogoj strani bili nesto slabi. Vecina ih je imala rang oko 30, ili preko, dva su imala preko 50 ... imao sam 10 killova sa minama.

    Evo moja statistika: http://bf3stats.com/stats_ps3/Bosnian_Lord#ps3
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    "Here’s a list of confirmed items/changes that will be addressed in an upcoming Battlefield 3 patch, as posted on Battlelog:
    In-game VOIP addition
    ..."

    VOIP? Jel to nema sad ili je nekako drugacije rijeseno? Pa BF2 star 6 godina je to imao...
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    valjda ce biti dodano kroz patch, cini mi se da ce neke stvari dodavati kroz patcheve, nice :D
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I mene je cudilo to jer VOIP ima i sad i radi OK.
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja ne mogu,nisam upalio BF citav dan,sinoc nisam bio dobar pa sam na kraju cak i povracao sto mi se nije desilo sigurno 10 godina.Necu ni da pokusavam igrat kad evo ovu poruku pisem dvije minute :D
    Ne mogu slovo da pogodim. :D

    EDIT

    Nisam ja,vidis da sam ja napredovao na 0,49 :D najgori sam bio 0,35 i to prvih dana dok nisam malo usao u stos.Da sad krenem ponovo bio bih negdje izmedju 0,9 i 1,1
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    I onda ih udarimo helicem :) Dvojica u helicu, dvojica u tenkovima, i ne moze ti niko nista na operation firestorm. Jos ako zaduzis AA mjesto tenka. I imas podrsku sa zemlje, onda bas nemaju sanse.

    Meni ce internet tek sutra aktivirat, surfam preko 4g. A i kad aktiviraju nemam comp gdje rasklopit dok ne skontam sto i stolicu.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta ta ti je Švecka :D
    Da vamo priključivaš ADSL izašao bi BF4 dok ti ga priključe :D

    btw Ja ću iza 23h uletit pa da se rokamo ako bude koga.
     
  19. irhadkul

    irhadkul Komšija

    bice ja ako me cura pusti
    Edit;srry my bad, nista od sad cu samo u igri pokazivati kako imam dobar k/d.Btw dobra igra sinoc.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja ti siga irhadkul. :mrgreen: