DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vezano za ovu diskusiju oko levela, u DII se mogla setovati tezina igre preko komande "Players 1-8", tako da se u single player mode-u mogla podesiti tezina za osam igraca i dok trepnes nakucas level 30. Level 90 se mogao postici uz dosta potrosenih sati za heftu.

    Ne radi se svakako o cheatu vec o tezini protivnika. Zato kada ti na osmici naleti unique monster sa ekipom imun na physical i magic i jos po belaju je fire enchanted i zvekne ti kakav fin curse, bjezi :D .

    Po meni je veci "hardcore" bio igrati single player Hell na tezini osam, nego igrati stvarni Hardcore mode gdje je jedina bit ne poginuti. Ne znam kakav je to cejf.
     
  2. ja sam to sve sam prelazio,sam samcat,dok cu sad kad izadje trojka sa drugom kreirat hardcore i sami nas dvojica lagano. monk/barb
     
  3. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ima li bujruma za jednog witch doctora :)
     
  4. ima,samo ako ti jbg odgovara iza 18:00 igranje,il jebiga kad se dogovorimo,nikako solo,posto ovo mi je komsija pa smo takav dogovor bacili,a i nije zajebancija ako zagines.
     
  5. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IEh5GZCV2yI&feature=related[/youtube]

    pogledaj ovaj set za wd na 2:22 .. kako je bolesno ....
     
  6. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ma naravno da moze ionako radim do 4 pola 5 pa taman dodje to :) zaginem zaginem it is the way of life hakuna matata :)
     
  7. ma pusti to...dodjem do lvl 50 i zaginem...pa odma da harakiri izvrsim. nema labavo ako hoces u team
     
  8. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  9. NeXs

    NeXs Novi član

    jedina stvar sto ce meni smetati je igranje na EU serverima.. neda mi se sa ostalom bagrom zajebavati koji parlaju na turskom poljskom ruskom i co..fino engleski i ozezi
    al ako veza sa US serverima bude dobra, radije cu se kod njih kaciti..
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Masala :D Jest da je 60 eura al valja kupit pa nek ide sve ostalo u materinu :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima li se gdje nabaviti po normalnoj cijeni, i gdje najpovoljnije nabaviti? Ne pada mi napamet na digitalnu verziju igre dati 120KM, da je ne znam ti koja igra.
    Bilo je nekad nekih preordera po 60-70KM, kakva je sad situacija s tim?
     
  12. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jest da sam sad s parama :D Ako ostane ovako do sljedećeg mjeseca, moglo bi se preorderat :)
     
  14. n1dal

    n1dal Aktivista

    [​IMG]

    Još se čeka 15.maj :p
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako se uradi preorder na battlenetu, jel se moze uletiti u betu?
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zavvi skida lovu tek kad shippaju igru, pa možeš i sad preorderovati, samo se pobrini da nekoliko dana prije izlaska imaš na kartici/PayPalu potrebnu cifru ;)
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma to mi reci ljudino :D Hvala puno, sad će da pukne preorder :D

    EDIT: Imaš li ti code, da unesem tvoj, jer piše ovdje da mogu unijeti referrer code, pa da ti se eto nekako odužim :D

    BTW skočila cjena na 33 funte :|
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nisam ni znao da imam taj kod :D Evo ga: ZV5715452

    A taj smajli ću protumačiti kao to da nisi stigao na vrijeme preorderovati? Ako ništa, i dalje su jeftiniji od Shoptoa (37 funti + 2,5 poštarine) i Gamea (33 + 3 poštarine). Zavvi ima poštarinu od 1 GBP (neki dan kad sam uzeo ME3, toliko su mi naplatili).
     
  19. Wtf

    Wtf Novi član

    hoce li iko kod nas imati ovo kad izadje,dobro bi bilo box zakacit..
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jucer izvrsen preorder i vec downloadovano. Naravno instalacija jos nije dozvoljena prije oficijelnog launcha, stoji samo sljedece poruka:

    "The fire is still falling from the skies. Official Diablo III launch on 15.05.2012." :D

    Moram kako naci nacin da uletim u betu, ko ce ovo sad docekati.