DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eto unio sam taj tvoj kod.

    Da, prvi put kad sam otišao bilo je nekih 29-30 funti, a sad je već 33 funte. Doduše, dobio sam neki discount (valjda što sam unio tvoj kod :S ) i još poštarine 1 funta, tako da me sve došlo 32 funte. Valjda malo spuste cijenu, svaka marka mi je bitna :D

    A ja sinoć već naručio sam GAMEa, zato što sam mislio da je na ZAVVI samo cd key :oops: Valja sad to cancelat.
     
  2. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ma Game propada, boga pitaj hoće li uopšte i postojati dok Diablo 3 izađe, sve više izdavača im otkazuje pošiljke igara. A i zadnjih nekoliko mjeseci imaju problema sa našom poštom/carinom (prijatelj je početkom godine pošiljku čekao 6,5 sedmica, ja u februaru 2,5 sedmice). Mada mi sad i jedna pošiljka sa Shopto.neta kasni, ko će ga znati šta ovi naši na carini rade :(
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Hoće neki od ovih naših prodavati ovo? Ako hoće, po kojoj cijeni? Znam da je SC2 bio 120km što je definitivno previše.
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija


    Nije previse, moze to i skuplje. Mislim da je 200 maraka OK cijena za nase gradjane.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jest vala, ljudi pet godina pravili igru, peglali je do maksimuma, izj**ali se i naslusali svega i svacega. Cijena je opravdana i ko je namjeravao da je kupi imao je vremena da sakupi novac za istu.
     
  6. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Besmisleno je raspravljati o cijeni igre. Po meni nema te igre koja vrijedi više od 100 km, da je bogisus pravio a ne blizzard.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Bas sam se jutros zezao na Twitteru - odem jedan do Tuzle i ne pratim Twitter, kad ono "ispadne" D3 datum izlaska. Bez obzira na sve, radujem se izlasku i mislim da će se tu nekih kvalitetnih sati uložiti.
     
  8. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Meni samo ne valja što odmah neče biti PvP nego će ga naknadno u update-u ubaciti :(
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za koliko stiže sa ZAVVI inače? I na ovo ne bi trebalo biti carine?

    Što se tiče PvPa, ne smeta mi što ga nema, ionako sam njubara za to :D
     
  10. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zavvi stiže obično za 7-10 dana i nema carine, a ionako je ispod 100KM. Javim ja kad mi stigne ME3 sad što sam naručio, shippan je u prošli petak, 9.3., a očekujem ga danas ili početkom iduće hefte.

    I zar fakat postoje ljudi koji se u Diablu nešto posebno interesuju za PVP? Mislim, ok, kad postoji hard-core PVP scena u Demon's i Dark Soulsu, što ne bi i u Diablu, ali meni je Diablo oduvijek bio singleplayer uživancija :)

    Edit: stigao ME3 sa Zavvija danas, 8 dana nakon slanja ;)
     
  11. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Ljudi, zna li ko neku provjerenu stranicu za Collectors Edition, naravno, da dostavljaju u BiH? Mislio sam narucivati jedan CE i 2 standardna pa me takodjer interesuje hoce li se onda placat i carina?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Mislim da zbog mase paketa nema niko od ovih popularnih dostava da dostavlja u BiH, pa ti je eBay vjerovatno jedina opcija. Slobodno racunaj na carinu.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Što Enis reče, a ja ti iz prve ruke mogu potvrditi - ni Game, ni Zavvi ni Shopto neće poslati CE u BiH. A i obzirom na veličinu paketa i cijenu, carina ti je zagarantovana kako god ga na kraju naručio. Jedino da nađeš nekoga da ti prošverca :D
     
  14. n1dal

    n1dal Aktivista

    Beta je down evo vec 24h.Meni odobrili valjda zbog Annual Pass-a ,iako nije pisalo da cu uletiti.Samo je vazilo za WoW expanziju :mrgreen:

    http://imageshack.us/photo/my-images/29 ... ancej.jpg/
     
  15. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja mislim da Beta Opt in jos uvijek vrijedi dok u potpunosti ne najave kraj beta testiranja. Samo su sanse sada mizerne jer nece vise "na veliko" slati beta invite.

    Nista, zad'o sam se na Mass Effect 3 do tada, a valjda ce jos nesto igrivo izletiti prije 15 maja.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije zbog Annual Passa, ja nisam dobio :p

    Enivej, ja sam taj annual pass bio uzeo i nije se moglo cancel, tako da sam kontaktirao support da mi manuelno prekinu. Fazon je sto mi je Diablo 3 ostao Active. Kontam da nisu oni sta zeznuli, pa ce mi ostati D3 dzaba i ako ne budem WoW uplacivao. A i ako bude trazilo pretplatu na WoW, mogu jedan mjesec uplatiti, probati D3 i cancel jer vjerovatno ionako necu duze igrati, sad ce GW2 :)
     
  17. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    A jebemu mater, valja se sad snalazit.
     
  18. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Koliko su sanse da Zavvi + nasa posta dostave igru 15. maja, zna li ko?
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Nikakve.
     
  20. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Pretpostavih :D