DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Otkazao sam preorder. Nek' se ***u.
     
  2. ma jebe mi se za pvp,pvp-io sam u wowu 4 godine... taman nek izbace pvp kad se malo nagearamo,igra je beton..ne crnjacite bezveze
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja kontam otkazati preorder, pa uzeti igru kad kroz patheve dobije sve sto je trebala imati na launchu, i to za duplo manje para vjerovatno.
     
  4. BoLa

    BoLa Aktivista

    Pa realno, zajebali su i sada od dva zla odabrali manje. Taman dok levelate max chara doce patch za PvP :) I WoW je dobio arenu naknadno :p
     
  5. extibo

    extibo Komšija

    WoW je dobio arenu u TBC-u.
     
  6. becke

    becke Aktivista

    Ako bude slicno kao D2 (bnet), chara izlevelujes za max 7 dana do lvl 90 (bio je fazon da se i za 3-4 sata afk igre moze izlevelovati do 90, ali je ukinuto u 1.13). Sve preko 90 nepotrebno za PvP jer nema vise korisnih skillova za odredjeni build, a uticaj 10-20 stat bodova je mizeran na tom lvlu.

    Ja necu kupiti sigurno dok ne izadje PvP.
     
  7. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ah sto mozete kenjati nikada diablo se nije vrtio oko pvp-a nego je uvjek bio pvm
    A ono sto su pricali o PVP je bezveze pravo nece biti ranked nece biti balanced ni koji djavo ako je to razlog da odgodis kupovinu onda aferim poigrajte svi betu pa onda pricajte ne valja ovo ne valja ono :) Peace
     
  8. gdje si to ti prije levelovo za 7 dana 90 lvl... ne kenjaj ba,ja druida guro 3.5 godine,jedva 77 nabio level i tu sam stao,to do 90 ste mogli sa onim cheatovima raznoraznim sto izasli kasnije za D2
     
  9. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Bez glitcheva i cheatinga treba ti jedno mjesec ali da nemas zivota uopste a normalno jedno mjesec i pol :p
     
  10. ma ja sam to detaljno sve radio,na nightmare bila je jedna tabla sa bruku mobova,nju sam jedno sigurno 500-600 puta ponovio da nabija exp,77lvl plafon sto sam nabio..
     
  11. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Ali kada sam čuo da u finalnoj verziji neče biti PvP sistema razočarali su me. A govorili su kako će to biti jedan od najboljih PvP sustava ikada napravljen.
     
  12. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista


    hahahhaa koji LOL
     
  13. becke

    becke Aktivista

    Radis tristram runove na normalu do lvl 20, za to ti treba nekih 20 runova = 2 sata plafon. Neki high level char te provede kroz cijeli normal i predjes na nightmare. Opet te neki high level char provede kroz cijeli nightmare. Radis nightmare Baal runove do level 40 i predjes na hell. Opet te high level char provede do Act5 hell i radis baal runove dokle hoces. To sto si se ti patio je tvoja greska (ako si igrao na bnetu).

    U 1.11 su ubacili uber tristram (tu ispada unique large charm) i onda si mogao u tom runu samo biti idle dok 1 necro casta bone wall i 2 hammer paladina ubijaju skeletone i level do 90 ide tom brzinom da si na njemu za sat-dva idle igre. Ovo je ukinuto u verziji 1.13 i sad se mora raditi na ovaj prvi nacin.

    Ako treba jos pojasnjenja javi. I da, to nema veze sa cheatom nego je jednostavno takva igra na bnetu. Znam o cemu pricam, 7 godina sam igrao D2 na bnetu i dan danas ga ponekad zaigram.
     
  14. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    To sto ti pricas je exploit koji nije nikad zamisljen da bi se iskoristavao na taj nacin
    I spominjes kako treba neko da te provodi mozda nije momak igrao tako mozda je nasuho isao :) No lube you know :p
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    A inače se exploiti zamisle i naprave da bi ih igrači iskristili? Pa to je domišljatost igrača da iskoriste propuste koje su developeri napravili. Sad, što to ne može svako uradit, to je druga stvar.
     
  16. becke

    becke Aktivista

    Drugo jest exploit koji je ukinut, prvo nema veze sa exploitima. Napises ime igre "need rush" i cekas dobre duse, ako vec nemas prijatelja. :) Mislim smisao igranja na bnetu je valjda da igras sa ljudima i ako trebas pomoc da istu mozes zatraziti. Da sam htio gurati 3.5 godine do levela 77, ne bi igrao na bnetu, igrao bi single player.
     
  17. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Mozda ciko nije imao net tada :) a zar nije preko neta isto single-player samo je razlika da moze neko ti svratiti na kaficu i par mrtvih glava :)
     
  18. ma kakvo crno provodjenje,sam svoj majstor,kad sag nabio na 60 onda sam poceo b net. nisam te skontao da govoris o b net uopste,ja kontam govoris roll playing pa ga nabio do 90..al svejedno to sto si ti uradio je gey svakako. ja samo harcore fuckerima kapu skidam dole,taj vid pederluka (bnet,i to za rukice dok te provede) ne priznajem.tu propustis citavu car igre :wink:
     
  19. becke

    becke Aktivista

    To se radi od kad postoji bnet i svako ko igra na bnetu to radi nebitno da li igra ladder/non ladder, hardcore/softcore. Meni (i 99% drugih ljudi koji igraju na bnet) je car igre u PvP duelu, a ne u trosenju godina zivota na patnju koju sam vec prosao u single playeru prije nego sam nabavio kljuceve. Hardcore je ok, ali smisao se izgubio pojavom svakakvih PK hackova i doslo se do toga da bukvalno nisi smio uci u igru sa ljudima koje ne znas.
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista