Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tesko da taj mob moze gurat ics.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E ljudi nije do roma jer je oficijelni 2.3.5, ali skonto sam do cega je, dzep + futrola. Nista nije glasnija Xperia Arc S.od prijatelja.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Mislim da ce sve xperie dobit ics update.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sve xperie iz 2011. god.

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, sve Xperije iz 2011. i 2012. dobivaju ICS a vrlo moguce krajem godine i JB.

    X10 zaista zbog kolicine ram-a ne bi mogao "gurati" ICS.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I Gingerbread na X10 je smece.
     
  7. Uteko

    Uteko Novi član

    Ne znam jeli mjesto, ali valjda vas većina koristi slušalice. Imam LG i tražim neke dobre in ear slušalice da kupim u Mostaru. Možete mi preporučiti gdje i kakve?
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imam jedno smijesno pitanje ali sam zablokirao sada na ovoj vrucini :D

    naime ne mogu se sjetiti sta treba ukljuciti/iskljuciti da kada spojim mobitel sa kompom,da mi ocita karticu,trebam prebaciti nesto na karticu a nikako da uganjam u opcijama a sjecam se da sam nesto morao caprknuti prije da mi karticu pokaze u my computer ?
    android je 2.2
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    Trebas ukljuciti mass storage. U opcijama je naravno, ali ne mogu se sjetiti gdje se tacno nalazi.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zavisi od fona, negdje ima posebnu kategoriju (kao Sony), negdje je u network, a ponegdje i u storage meniju.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne mogu da nadjem,pocinje me stvarno nervirati,pretrazio sam sve opcije i nista

    i prije sam se znao namuciti da nadjem ali nadjem,sad nikako
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Koji je mob? Meni automatski ponudi opciju kad spojim mob na usb. Spica na 2.2.2.
     
  15. Uteko

    Uteko Novi član

  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni se cini da je i meni nudilo samo do sada ali sada nece
    a mobitel ZTE san francisco/blade

    morao sam prebacivati fajlove preko wifi-a,preko nekog programa,nasao neki tutorial
    program file xpert
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    instaliraj airdroid i nece ti vise pasti na pamet da petljas s kablovima :wink:
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pozdrav raja. imam jedno pitanje. naime, prijatelj je od rodbine dobio nekakav telefon, koji je kupljen u americi (T-mobile) a ovdje dekodiran da bi se mogla koristiti nasa sim kartica. u pitanju je Samsung Behold II SGH-T939. Koliko sam uspio vidjeti, na njemu je neki Android v1.6. Da li se ovdje moze nabaciti sta novije?
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nakaci se na wifi i pokusaj uraditi automatski update, vidi jel ima novih verzija. Samo da znas taj fon ima 320 mb rama, i 512 mb interne memorije za rom, od cega je tebi dostupno samo 200 mb.
    Edit: Izgleda da ti negine custom rom
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hvala na infu Reventon. Pokusao sam naci neki custom rom, ali ne uspjedoh :( a vec sam pokusao update preko wifi-a, i koliko skontah taj update je jedino moguc preko T-Coma :(