Assassin's Creed III & IV & Unity

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Mar 2, 2012.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Assassin's Creed III

    Fino ti pise da su shotovi leakani sa PAX east prezentacije, a u uostalom ima pola godine do izlaska. Meni drugi dio ima bolju grafiku nego Brotherhood i Revelation.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Assassin's Creed III

    Stvar je u tome da su se busali sa novim enginom, kako će grafika biti beton, i dobijemo sasvim prosječnu grafiku. Dobra stvar je što ćemo i mi sa slabijim konfama moći igrati kako treba. Ako šta ne zeznu.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassin's Creed III

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Assassin's Creed III

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Re: Assassin's Creed III

    Nadam se da neće biti promašajm,izgleda veoma lijepo,ali svakako do release date-a ima još dosta toga da se ispegla.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassin's Creed III

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. xman

    xman Komšija

    Re: Assassin's Creed III

    Hejtera i pametnjakovica ima svugdje ali AC serijal je dragulj gaminga. Prvi dio je bio dosadan ali dobar,drugi je savrsentvo tj bio bi da je imao combat sistem Brotherhooda,a Brotherhood bi bio savrsen da je imao pricu i atmosferu dvice :)
    Revelations me razocarao zbog lame price i kompletnog "uzivljaja" u pricu iako je imao dovoljno inovacija i najljepsu grafiku. Doslovno sam se tjerao da ga zavrsim. Razlog je taj sto ga je radilo par razvojnih timova sa par kontinenata. Kreativna atmosfera u takvim uslovima ne moze postojati zato je Revelations toliko podbacio. Cak je i Desmond drugacije izgledao :lol:
    AC3 djeluje fantasticno ali ipak prica,emocija i radnja ce ga definisati kao smrt ili reanimaciju serijala.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Re: Assassin's Creed III

    Izgleda da su mediji pogresno prenijeli informaciju prije par dana - PC verzija nije odgodjena i ocekuje se krajem oktobra.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: Assassin's Creed III

    Ubisoft has announced that Assassin's Creed III will be coming out on PC on November 23, 2012.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassin's Creed III

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassin's Creed III

    Da javim, igra je premocna, combat je ala u Batmanu, grafika super, zilion i jedan pjesak u isto vrijeme na ekranu. Fps na PS3 ja tanak, cesto pada u zonu od 20ak frejmova.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Re: Assassin's Creed III

    :(
    Koliko je to sad primjetnije nego u ranijim nastavcima? I smeta li puno nekom općem feelingu igre? Sjećam se da je u Brotherhoodu FPS znao opasti (obično dok skačeš po krovovima), a za Revelations se i ne sjećam baš da je bilo primjetnih problema, tako da se nadam da neće biti velika frka ni sad (kad već mogu Guild Wars 2 gledati u 15 frejmova dok sam u Lion's Archu...).
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Assassin's Creed III

    Znaci da je vakat za nove konzole, a kako sam gledao ni one nece biti neka sila.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Assassin's Creed III

    A vadit ce ih optimizacije kao i do sada.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassin's Creed III


    Ne znam kolika je razlika naspram starijih izdanja. Ne smeta bas mnogo ali je ipak primjetno. Svejedno, igrivo je skroz, al za pravi uzitak ovo bi trebalo na PCu igrati.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Assassin's Creed III

    za pravi uzitak sve igre treba igrati na PC-u :smt003 :smt003 :lol:
     
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Re: Assassin's Creed III

    ...prikačenom na neki veći TV, izvaljen u fotelji :D
     
  18. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Re: Assassin's Creed III

    I 360 gamepadom, jedino tako. Sjedit skvrcen za tast i misom nike nilakav uzitak.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Assassin's Creed III

    ja eto, FPS naslove je uzitak igrati s gamepadom na PC-u :smt003 mozes s tim igrati sportove tipa FIFE....
     
  20. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Re: Assassin's Creed III

    Ko je spominjao fps? To je jedino sto se igra sa misom, pa cak i oni su postali portovi gdje je meni i sve ostalo zapravo prilagodjeno gamepadu. Assasin je tipicna igra za 360 gamepad.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2