BioShock Infinite

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Jan 22, 2013.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo i ja sam poceo igrati, ne znam koliko igra ima veze s ostalim serijalima. Do sad sto sam uhvatio je da sam poslan gdje jesam da bi otplatio neki stari drug spasivsi doticnu djevojku.. Level design je bolestan, nisam odavno atmosfericniji i ljepse uradjen grad, jednostavno ima dusu. Grafika mi je takodjer zadovoljavajuca, i dizajn kompletne igre mi baca na Dishonored. Javim se kad zavrsim igru, prvi dojam je odlican, poslije ovoga sumnjam da cu izostavit keca i dvicu. I ja imam ponekad padove u FPS-u, ne znam ni ja sam cime izazvane.
     
  2. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Eh sad se pravo zakuhalo :smt003 Neka malo rasprave, ova igra to zaslužuje.

    @Pasha, fuck photorealism, nedostižan "kompleks" u igrama ionako a niko nije reko da Bioshock treba tako da izgleda. Neki od nas jednostavno nismo navikli na prelaz sa mračnog zelenkasto-plavo-hrđavog ( :lol: ) Rapture-a na ovo sada, šta ćeš.

    Slažem se, baš tako. Opet smo dobili sjajno iskustvo, ja sam zadovoljan igrom u globalu, ali et nekad je čovjek isfrustriran kad jedne te iste "propuste" viđa koliko god bili zanemarivi.

    Kod mene je super bio framerate, ali povremeni freezovi su se dešavali, i ja sam odmah pomislio na RAM, sad da li je do toga...
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Znas koliko me zaboli u sta ti sumnjas, imam pravo reci svoje misljenje. Igra jeste dobra, ali grafika u predhodna dva dijela je bolja. Pozdrav za minKen...
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Samo da te napomenem da si pričao o dizajnu.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam, al ovaj unreal engine mi nikako ne "lezi"
    k´o da igram na konzoli a ne na pc-u
     
  6. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Treba iskljucit mouse acceleration u postavkama jer inace laga previse, takoder povecat FOV do kraja...
     
  7. RaP

    RaP Komšija


    Uzmi u razum koliko je unreal 3 engine presao od UT 3 kada je debitovao, opet Bioshock izlgleda predobro, nisu barem iskoritli kao ostali evo novi engine ovo ono i na karaju ispadne sve isto.
    A UT3 engine moze jos toga, a sad je drugo sto konzole nemogu podnjet, teksture vece od 1024x1024 i to u rijetim trenucima se koriste teksture te velicine vecinom u cinematic scenama .
    A sami materijali koristeni na konzolama su znatno siromasniji od onih koristenih na PC-u ili barem ono sto PC moze podnjet.
     
  8. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Meni je lično dobar,i ostavio je najveći dojam kod mene od svih naslova koji su do sada izašli za ovu godinu.
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Slažem se, moćna igra pravo, najbolji Bioshock dosad
     
  10. FaruK_XL

    FaruK_XL Aktivista

    Ja imam problem sa FPS dropom sa 80 na 30fps bilo na high bilo na low detaljima,kako rijesiti?
     
  11. xman

    xman Komšija

    Nikako. Kako cujem 90% ljudi ga ima nevezano za graficke postavke. Nesto je do same igre. Kod mene sa 100 i kusur frejmova sleti na 20-ak te se na sekund skoro zamrzne. Kvari uveliko ukupan dojam.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Ima ovde bakra za otpada.... 8)
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Meni je kraj zakomplikovan do Boga, ja pola nisam pohvatao. Vjerovatno ima veze i sa prethodnim dijelovima, vidio sam da je udnerwater.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    odgledaj onda ovo:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Irrational Games se zatvara.
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Gdje to procita, izgleda da ce ostati par developer kompanija, kako vidim i EPIC se oprasta od pravljenja naslova, prodali su Gears of War prava, a koliko vidim novi engine sve vise baziraju za mobile platformu nego za PC
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. RaP

    RaP Komšija

  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nek se zatvore, nek nas spase loših igara tipa Infinita.