Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pored Samsunga F6500 nema sta da trazi.
     
  2. DSA

    DSA Aktivista

    U kojem segmentu?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U srednjem segmentu, tj. 1000-2000KM.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Baha dok si tu ili neko od ekipe, koja je razlika izmedju TV SAMSUNG LED 42F5300 i TV SAMSUNG LED 40F5500 modela? Osim naravno u velicini.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jucer u mostaru naletih u tehno shopu na sony kdl w650 i w805 modele, brzo googlanje je otkrilo da w805 ima strasno nizak input lag, cijena mu je 1900KM, baha i ostali opinions?

    Dok za w650 nemam info.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako Boga ti? Meni ovaj server ne vidi eksterni .srt titl u istom direktoriju sa filmom. Na daljinskom opalim option dugme i pod subtitles nema ništa. ST50 je tv.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mozda je bezveze da pitam al jel stavis isto ime filma i titla?


    film.avi
    film.srt
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stavim naravno. I neće nikako preko DLNA servera da očita eksterni subtitl. Samo onaj koji uvalim u .mkv.
     
  9. metallac

    metallac Aktivista

    Meni radi najnormalnije... Skinem film i čak ne stavim srt tilove u isti folder nego u jedan drugi odakle sam u programu označio da vuče titlove i radi iz prve (titlovi naravno imaju isti naziv kao i film)... Jedino imam problem sa mkv - skinuo sam jedan film oko 4 gb u mkv formatu i neće da učita titlove nzm zašto... Ostali formati rade... Ma jedan HD player zakačiti na lan i mirna Bosna, dosadilo se peglati sa media serverima... Može poslužiti za sada kao prelazno rješenje, ali neki player ću sigurno kupiti :wink:
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koristim ja dreambox i ddamir subtitle plugin za titlovanje, ali me zaintrigiralo ovo kad si rekao da ti preko ovog servera rade titlovi.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    A LG :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    LG sa Philipsom u kategoriji ispod 1000KM. :)
     
  13. EMTEC

    EMTEC Novi član

    F5500 ima wi-fi. Sve ostalo je mislim isto
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Trebam savjet. Panasonic plazma TX-P42UT50E ne čita .srt titlove dok ih drugi tv uredno čita. Probao skratiti naziv filma, isto je ime fajla i .srt prevoda i to sam probao, stavljao subs folder u root folder flash i u folder sa filmom i u njih ubacivao .srt prevode ali samo je jednom uspio da očita sad nikako. Ima li ko kakvu ideju?
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Mozda je do firmwarea... jesi li uradio update?
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Gotovo dvije godine nakon kupovine, danas nakon igranja XBOX-a ekran je samo "pukao" ili pocrnio. Televizor se ugasio, te se čuje neko klikanje kada ga pokušavam upaliti, kako god nemoguće ga je upaliti. Nisam siguran na koliko mi je bila garancija, morat ću naći račun, ali samo da upitam koliko bi me otprilike servis izašao i da li ga je ikako moguće porpaviti ?
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bolje ti je kupi novi tv, ako je problem sa panelom, bit ce skuplja pita nego tepsija.
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  20. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Naravno da valja, uostalom to se treba vidjeti sa Nanijem.