Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    [​IMG]

    Bas volim kretene na krovovima. Pogotovo ako se desi da u timu ima pilota koji hoce pomoci. Dernek pravi kad ih iznenadim.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    meni sa 6970 savrseno radi:) zadnji update rocks
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    izgleda opet zavisi i do servera, igrao na nekom svedskom strasno laga, presao na neki britanski, ide ko podmazano

    jel ima ovaj origin opciju za screenshot in game?
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas FRAPS za te stvari.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma stace mi fraps, steam to odavno vec ima
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Evo kako se to riješava:

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/ba ... 362404221/

    Još da onaj reload na gunner-u nije vječan, potamanio bi barem još toliko žohara! 8)
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel ovo jos jedan update? evo meni se upravo skida
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    - Various crash fixes
    - Some dual core performance fixes

    Nadati se da nece vise crashati.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni je nakon patcha crashalo odmah drugu partiju po redu ali poslije toga 3-4 bez problema. Nisam primjetio neku razliku a igram na custom configu i ide ok 60fps sa vsyncom baš fluidno. Ali cpu je zakucan na 100% uvijek. Izgleda polako quad corovi gube bitku što je i očekivano kada izlaze next gen konzole sa octa core. Još kad se uzme u obzir da je većina igara loše optimizirani port sa konzola i7 polako postaje mainstream.
     
  10. bug

    bug Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. bug

    bug Aktivista

    Linux only needs one 'killer' game to explode, says Battlefield director
    http://www.polygon.com/2013/10/12/48261 ... d-director
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Steam mašina , ne vidim potrebu za njom :D dokle god Steam bude dostupan kao i dosad :D I te mašine bi imale reviziju hardwera jednom godisnje . I posle nekad oces da prodas cojk te pita sta je to a ti kazes 5 godina star PC :lol:
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je 99% BF3 naslov. 1% par izmjena. Jasno je ko dan da je beta, da se stavri trebaju ispeglati, ali ne vidim sta to mogu revolucionarno donijeti u finalnoj verziji.

    Ako zanemarim probavanje dok je optimizacija bila losija, evo nekon 4-5h igranja i puna mi kapa.

    Ne samo da je "fizicki" ista kao BF3, vec se sitni bagovi, problemi sa net kodom, lag, nestanak zvuka kada udjes u vozilo, pnavljaju iz BF3.

    Vjerujem da je na visim grafičkim detaljima odlicna i da stvara drugi utisak ali BF3 low u odnosu na BF4 i ove postavke nije uopste daleko a u gameplayu aposlutno ne vidim ni 1% poboljsanja. Samo su neke stvari drugacije.

    Npr RPG iz nepotrebnog razloga salje raketu prema "gore" pa onda pada. Isti problem sa balistikom kao kod M320 u BF3 u odnosu na BC2. Granata tenkaa brze pada sto se da naviknuti nakon pet minuta ali nikakav napredak.

    Kupit ce se da se opet proba i da druga sansa ali u ovakvom stanju, meni se vise BF3 igra nego BF4 beta. Jednostavno ne vidim nista novo. Samo druge postavke. Mislim da je veca razlika Vietnam DLC bad companya u odnosu na vanila mape nego sto jhe BF4 u odnosu na BF3.

    I da, jedino zvuk kida.. to se mora proznati.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meni je BF3 nagori BF dosad, BF4 je meni odlican,, ali opet nema one BF atmosfere kao prije do BC2

    Nervira me sto niko ne prati kad trazis ammo, medic pack, niko ne obraca paznju, isto ko budala markiram sa PLD helice i tenkove

    I da ovo mali paketi ammo i medic mi je stvarno bezveze
     
  16. kio

    kio Komšija

    U zadnjih par mjeseci, poceo sam igrati bf3 meni super djeluje :D Zvuk + grafika uh... Probao bf4 betu, ide ona 40-60 fpsa medium ali mi ne sjeda nikako ova mapa. Ne znam, cekati cu snizenje da kupim bf3 premium :twisted: :mrgreen:
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam kada je uopste bilo svrhe traziti nekome box. Mislim da je to odavno jasno ko dan. Jedino rush mod ima efekta kod prave timske igre jer svi jurcaju prema istom cilju.

    A mali medic/ammo box je za licne svrhe. Bacis sebi, pokupis isti i ne moras stajati pored boxa. Nastavis se puniti dok veliki paketi nisu u ubeti ali postoje. Jedino ako treba dugo farmati da se otklucaju.

    kio - Ajde baci na PM koliko bi dao za moj origin acc. BC2 + BF3 premium edition + MOH 2010 ali sam MOH dobio djabe pa eto.. racunaj ga i sebi za free... haha.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    hahaha :smt005
     
  20. kio

    kio Komšija

    Man [​IMG] :smt003