Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. RaP

    RaP Komšija

    I meni Civ 5 :D
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo i jedna po meni veoma zanimljiva Zombi survival igra pod nazivom "How to Survive"
    Trenutno daleko povoljnija na GMG-u u odnosu na Steam:

    http://www.greenmangaming.com/s/ba/en/p ... w-survive/

    Ako se neko odluči na kupovinu (ja hoću) neka pošalje steam nik na PM da se odigra koja partija multiplayer-a.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Meni legle obje igre! :mrgreen:
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Novi Bundle je tu :)

    Ovo vrijedi radi Ticket to Ride-a definitivno, znači igra je predobra i tople preporuke za ovo, vrijedi ove dvije tri marke definitivno :) Ima i MP, a ubila se i za mobitela i tableta, ima fini hot-seat multiplayer, pa se može jako fino zabaviti sa nekim :)
     
  5. RaP

    RaP Komšija

  6. bug

    bug Aktivista

    Nisam kupovao ali koliko sam citao iskustva, stranica je OK, poljski trgovac.
    Samo ne znam kako kod tih "par ljudi" moze biti BF4 prikazan kao preorder na Originu i na Battlelogu- moze ako su odmah dobili key, ali ja koliko znam niko jos nije poceo isporuku keyeva, ukljucujuci i ovlastene distributere. Amazon daje za preorder key za Battlepack odmah, koji kad se aktivira, na Battlelogu(ne i na Originu) daje obavijest i oznaku da je BF4 preorderan, tako da moze biti to ali koliko vidim ovi ne daju Battlepack.

    Za sve one koji kupuju igre preporucio bih brazilski shop nuuvem, cijene su povoljne, podrzava PayPal, jedini je problem sto se neke igre ne mogu kupiti bez brazilske IP adrese, npr. igre od EA ali se to da zaobici putem proxy/VPN-a.
    Nije lose kao jos jedna alternativa.
    http://www.nuuvem.com.br/
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Ljudi su dobili notifikaciju na battlelogu da su preordali igru istu sekundu kada su uzeli.
     
  8. bug

    bug Aktivista

    Go2arena je key shop, ako su dobili notifikaciju na Battlelogu morali su prije toga dobiti key koji su onda aktivirali na Originu i prilikom sljedeceg paljenja Battleloga izadje obavijest o preorderu (ne mogu dobiti istu sekundu kad su uzeli bez upisivanja keya, to moze samo na Originu).
    Kako sam vec napisao, key za Battlepack takodjer kada se aktivira daje obavijest na Battlelogu da je BF4 preorderan. Posto jos niko ne isporucuje keyeve za BF4 moze biti jedino rijec o keyu za Battlepack (ovi keyevi su vec dostupni), samo mi je cudno sto nisu napisali da ga daju.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Go2arena ma ja ja mislio da je pijaca ili prodavnica stoke a ne key shop , covjek otisao na go2arena preoderovo BF4 otisao na battlelog i pise mu pre-ordered Battlefield 4 na battleleogu proslo 5-10 minuta od vremena kupnje do kada se pojavilo to na battlelogu i na originu.
     
  10. bug

    bug Aktivista

    Ne znam sta da ti kazem, ako kupujes key- moras dobiti key da bi aktivirao igru (Battlepack ili pravi key od igre), ne postoji magican nacin da ti se igra kupljena kod poljskog preprodavaca, bez upisivanja keya pojavi u Originu i Battlelogu.
    Ako taj "covjek" postoji onda je morao dobiti key, posto se keyevi za BF4 jos ne isporucuju, to je vjerovatno gold Battlepack key (u tom slucaju nema igre u Originu ali ima obavijest na Battlelogu).
    I ne budi drzak, nauci se komunikaciji.
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Upravo kupio prijatelju sa go2arena bf3 premium kljuc dosao uredno.

    Po koji vec put kazem covjek narucio igru dobio preorder na battlelog. Nije dobio key nikakav. E sad jeli dobio na origin neznam tacno moguce je da nije
    Ali i moja je greska igre su narucene preko https://www.g2a.com a ne http://www.go2arena.com/

    A nekontam sto savljas pod navode covjek, hamza, ahmo i par ostali su narucili, a nebudi ti cinican i uciti me sta je key shop.
    Ali i nebitno totalno.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    E rapi kad cemo mi igrat timski i to da zajedno nekad igramo:(
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Veceras hehe, sinoc nas je admin prelijepo rasporedio, nedaju nam likovi da igramo nikako skupa, trazi novi server opet.
     
  14. bug

    bug Aktivista

    BF3 Premium key dobijes, naravno odmah, jer je igra dostupna ali ti si napisao BF4.
    Ja nisam cinican nego dobronamjeran, jer vidim da nemas pojma kako funkcionisu key shopovi i pri tome si tvrdoglav i potuno beznadezan slucaj jer opet tupis isto:
    Ne moze na g2arena kupiti igru i dobiti je u Originu bez keya, ne znam kako ti to nije jasno.

    EDIT:Evo posto si dopisao, rijec je opet ponavljam o gold Battlepacku, taj key mnogi daju odmah ako se uradi preorder i kad se aktivira na Originu dobije se obavijest na Battlelogu za preorder BF4, a poslije salju i key za igru i tek onda poslije aktivacije ce se igra pojaviti u Originu.
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    Necu se prepucavati kazem da su dobili na battlelogu, vjerovatno i nisu mada kada su narucivali rekli su da su je dobili u originu, ali stranica je regularna ova go2arena.com a likovi su uzeli preko https://www.g2a.com/, za tu neznam valdja ce im isporucti key. A to sto tupim tupis i ti, stas to ti je forum, jos u ovom slucaju nedelja glat dan sa tupljenje.
    Potvrda nisu dobili na originu ispostavilo se da je greska u komunikaciji dobili su samo automatski beta BF4, do mene jer mi je receno da imaju na originu igru, i meni je bilo cudno iz prva ali eto rekose prvo da je imaju sada kada gledam svojim ocima nema je.
     
  16. bug

    bug Aktivista

    Suma sumarum bio si u krivu i jos onog sto ti je na to ukazao prozivas da tupi, tipicno.

    Da zakljucim, da neko ne bi pao u zabunu, na tim shopovima se dobije ono sto i pise, key isporucuju kad igra postane dostupna (dakle nista od preloada za te kupce).
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Sta sad tipicno jeli sta sad tupis, nemas sta zakljuciti greska u komunikaciji bila rekli su mi da ima igra na na origin-u a ustvari bila beta ikona greska do mene.
    Stranica regularna to je suma sumares nastavi dalje, nemoras ti nista zakljuciti meni niti kome drugom.
     
  18. bug

    bug Aktivista

    Valjda je to hvala sto si kupio BF4 preko vpn-a zahvaljujuci mom tutorijalu, forza je taj tutorijal postavio na BUG forum gdje su sedmicama mislili da ta metoda vise ne prolazi (zbog glitcheva u novom Origin store-u), imam ja tamo account samo sam htio da vidim koliko ce im trebati da skontaju da radi ali eto forza zaheba stvar. :mrgreen:

    Ja nisam ni osporavao stranicu, naprotiv. Smanji tu budalastu agresivnost i ako te neko ispravi ne radi to zato sto te mrzi vec zato sto ima potrebu da kaze da to nije tako.
    Eto da je ostalo na onom tvom prvom postu, neko bi kupio na toj stranici BF4 i otisao bi na Origin i cekao igru (doduse morao bi biti bas neiskusan da ocekuje tako nesto) i onda bi bio zbunjen zasto nema igre a ni para, a ni keya (kojeg po tvom nije trebao ni dobiti).

    Puno ljudi cita ovaj forum a da na njemu ne sudjeluje i puno ljudi, pogotovo kod nas, je nesigurno kad je u pitanju online kupovina, i ne treba unositi dodatne zabune.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hvala u svakom slučaju. Ja sam to tamo postavio pošto se levati i dalje muče. Mada daleko da je to nešto revolucionarno jer smo pola foruma uključujući i mene kupilo bf3 premium za 30KM isto preko proxya ali tada je Indija bila.

    Usput sinoć kupljen još jedna bf4 tako da mehiko fazon radi i dalje.
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Zeleni je jos BFBC2 uzeo preko proksija indija mislim a poslje su i premium BF3 uzimali, a irhadkul mi je poslao kako je on fifu 14 uzimao u glavnom dobar clanak.
    A svejedno opet dobije barem preorder na battlelog-u valjda ce im podjeliti te kljuceve, za one koje se interesuju jos uvjek moze preko meksika se uzet forza uzeo juce ili prekuce, za Vekija.
    Kao sto reko nema agresivnosti nevidim je ja samo jos jedno sedmicno nedeljno prepucavanje, sad cekam da hamza dodje da mu kazem sto mi rece da je dobio na battlelog :smt003 i da ga malo podpucam da cemo mi prija izvrsiti preload BF4 od njega, neznam kada bi oni mogli ocekivati kljuceve prije relesa ili poslje ?

    I da kazem opet posto se razduzi ovo a mislim da niko nije ni citao sve ovo :) hehe znam da nebi ja prvi :smt005

    http://www.go2arena.com/ regulare danas narucio prijatelju BF3 premium dosao kljuc, nece covjek da uzme jos BF4, ima trenutno dobrih delova pogotovo ova Fifa 2014 mi nekako izgleda kao dobar deal ko to igra i SC hots je dobar ako ko igra StarCraft