Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma


    Jarane, nisi ti nikom nista rekao, odnosno pardon jesi. Samo da se razumije da smo mi BF uzeli dosta prije nego si ti znaco sta je BF. Mislim da je tu kraj rasprave..

    Kad kazem BF mislim na 1..2..3..sad i 4ti BF. A proxy kupovina je postojala dok si ti jos u monitor gledao cudom ;)

    nhf
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma


    forza, inace se moze kupit legalno proxy od pamtivijeka kako bi korisio (tzv bnc, itd itd..) od ovih besplatnih nema neke fajde :)
     
  3. bug

    bug Aktivista

    Znam ja da je irhadkul kupio Fifu 14 na brazilskom originu, htio je da kupi vpn i podijeli troskove ali to je bilo u vrijeme dok je radio stari Origin store, kad su taj izbacili i ostavili samo novi mnogi su mislili da je kraj za proxy/vpn (ne samo na BUG forumu i na nekim stranim inace dobro informisanim), i kad je forza napisao da ne radi vise ja sam pokusao kupiti nesto i stvarno nije prolazilo i onda sam slucajno na overclockers.co.uk forumu, gdje su isto neki tvrdili da ne moze vise, procitao jedan post od lika koji je isao kupiti regularnim putem i imao je problem a onda je isti malo poslije otkrio da je stos u tome sto novi Origin store trazi da se sacuva payment information, naravno odmah sam ukljucio vpn i bez problema obavio kupnju.
    Tako da jeste bilo revolucionarno :mrgreen:, tek poslije par dana se ovo proculo i po drugim forumima, osim na BUG forumu, tamo im je forza otvorio oci. :smt003

    A sad nesto razmisljam, mozda sam trebao i ovdje sutiti i vidjeti ko bi prije otkrio da metoda radi i na novom Origin store-u, HWB ili BUG.
    [​IMG]

    EDIT:
    Eto sve lijepo, i onda opet coban uleti- nhf, bhd ti si onaj sto je provalio da BF2 nije imao repair tool, pa poslije isao na YT provjeravati jel ima.
    I ti znas sta je BF, pa spominjes BF1 :lol: :lol:
    Nezahvalnost na nivou, jos si me trazio da ti ja, koji te uopste ne poznajem, kupujem preko vpn-a BF4. :lol: :lol:
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Igrali smo mi skupa, samo što nam je čitav squad prebacilo u luzerski tim...i to PRED SAMI KRAJ RUNDE! :evil:
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I treba vas razbacati, kako vam nije dosadno dominirati svaku rundu :p
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Ništa nije dosadno kada igraš s rajom, a pogotovu ako isti znaju šta rade! :smt002

    Inače, da smo htjeli igrati "solo" i "razbacano" valjda bi uzeli neku igru iz CoD serijala, a ne "babuku" svih MP pucačina! :mrgreen:
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo malo sam čitao vezano za ove dvije stranice jer mi je bilo čudno da obje izgledaju skoro isto.
    Evo vam i iskustva ljudi, kako stvari stoje g2a.com je scam stranica dok je go2arena.com prava stranica.

    http://www.trustpilot.co.uk/review/g2a.com
    http://www.trustpilot.com/review/go2arena.com

    Vodite računa.
     
  8. kio

    kio Komšija

    Max Payne 3 na steamu 7,50 ojra :smt003
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako neko naleti na CIV 5 addone, neka javi - hvala! :)
     
  10. kio

    kio Komšija

    Igras li obicnu civ tj bez addona :smt003
    Da razbacimo nekada partiju, nekada davno sam igrao, malo sada probao :smt003 jos ako nas bude vise :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam je li fejk.. free bf3 kod za origin: G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW
     
  12. kio

    kio Komšija

  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    wooow kakav humble bundle :

    1. Batman: Arkham Asylum GOTY
    2. Lord of the Rings: War in the North
    3. F.E.A.R. 2 Project Origin
    4. F.E.A.R. 3
    5. Batman: Arkham City GOTY
    6. Scribblenauts Unlimited

    https://www.humblebundle.com/
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Predobro!

    Imam Betmena oba doduse, ali ce FEAR fino sjesti :)
     
  15. kio

    kio Komšija

    Holly :smt003
    Kupujem 8)
    Mada nisam igrao Betmana, moram probati :smt003
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Strasan deal!
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kupio sebi ovaj i jos tamo uzeo na Weekly sve one worms, igra moje mladosti :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koliko sam kupio ovih bundleova, nista nisam odigrao :lol:
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kupih i ja bundle, taman sam htio da batmana igram.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma