Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jebiga. Ja na Kanarskim ostrvima a black friday.. Steta :p
     
  2. kio

    kio Komšija

    Kako se koristi ovaj vpn, da ugrabim bf3 premium sa ovim discount kodovima :smt003
     
  3. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    https://www.humblebundle.com/?utm_sourc ... 3-94063761

    Cirkus deal: Pay what you want and get Natural Selection 2, Sanctum 2 and Magicka with two packs of DLC! If you pay more than the average price, you'll also receive Orcs Must Die! 2: Complete Pack, Garry’s Mod and Serious Sam 3: BFE!
     
  4. gilla

    gilla Aktivista

    Mogu li kako namjestiti na steamu da plaćam u $ umjesto eura, na profilu, ili bilo kako?
    Eu cijene su sprdačina, pa jeftinije verzije za konzolu....
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Cijene u e su za europu,sto znaci sve dok ne kupujes "iz druge regije",imaces cijene u eurima.
    Eh za dalje ako si zainteresovan proguglaj malo russian vpn i kako kupovati uz pomoc spomenutog.
    Napomena: ovim krsis "licence agreement" steama, i mogu ti blokirati racun.
     
  6. gilla

    gilla Aktivista


    Ok zahvaljujem.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Dodane jos 3 igre u Humble Jumbo Bundle. Ne znam jesam li ikad bolje ulozio 3 eura. :smt003
    Prezalit necu sto zakasnih da kupim Warner Bros bundle, ovi bundleovi vrijede samo da se imaju kolekciji, taman nikad se nikad ne zaigralo.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Imam vecinu ovih igara, tako da...
    Steta sto su ukinuli sistem sa kljucevima. Uvijek sam dijelio kljuceve koji mi ne trebaju.
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ovo i mene bas nervira, al zna se zasto su uveli, i tu im se nema sta prigovoriti, mada i da platim cijenu za jednu igru, iako ostale imam, opet je isplativo, mada bih radije da podijelim ono sto vec imam.
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    mislim da se to i sad moze, probaj kliknuti na ikonu poklona s desne strane polja :)

    EDIT: ko ugrabi ugrabi, Serious Sam 3: BFE (otislo) :D
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    hah neko je vec ugrabio, hehe
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Znaci ako uzmem bundle ko gift, mogu sebi uzet key koji mi treba, a ovo ostalo podijeliti ?
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da se sad sve veze za jedan steam account.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odmah ti se sve poveze na acc. Nisam ja vidio da se moze nesto pojedinacno.
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja sam sinoc za svaki pojedinacno morao dodati na Steam (gift) jer sam mislio da ce kolega uzeti koji, nije htio. Eno ga gore Anel dao Serious Sam znaci moze se share.
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    ne, uzmes bundle kao i do sada i kad odes na stranicu sa kljucevima imas ispod svake igre steam dugme koje kliknes ako hoces da povezes igru automatski sa svojim racunom, a sa desne strane onog polja gdje je prije bio ispisan kod imas ikonu poklona i kad nju kliknes dobijes link kao na slici ispod, kopiras taj link i posaljes kome hoces

    [​IMG]
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  18. _anex_

    _anex_ Novi član

    Hvala za Orcs!!!
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Imao sam dosta i ovih ostalih, ali sam ih dodao radi DLC. jbg.
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Hvala za SS3