Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Na Amazonu imate dobrih ponuda, nista specijalno ali opet fine igre za male pare. Ja sam evo npr uzeo Bully, Manhunt 1 & 2, Midnight Club 2 Bundle za 7.99$. Za iste pare ima i Max Payne 3 + L.A. Noire. Pa koga zanima nek prerovi. :mrgreen:
    Steamov sale me razocarao samo tako. Sve sto uzeh Payday za 2 eura (keca, ne dvicu). Left4Dead 2 je po ko zna koji put besplatan bio, ne znam je li vise. Jesu se pretrgnuli u pm. :smt005
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Na Amazonu je discount na dosta PS3 naslova.. Ja ulovih GTA V za 39$, ko ima nekoga u USA da mu preuzme stvari ovo je idealno. Mene sa shippingom ne dodje sad specijalno jeftinije, ali u totalu sam ustedio nekih 10ak eura. FIFA 14 je 35$, naravno sve box verzije.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo Arma II i Day Z mod na Humble weekly sale, $6. Hoce ko uzimati to?
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    uzeo ja sinoc, jos dosta moje raje ce uzeti a za ove s hwb-a ne znam :mrgreen:
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Hehe hoceli jos ko uzimati da vidimo koliko cemo prezivit :), mada s ovzirom da izlazi standallone verzija mod ce izgubiti podrsku, alo opet standallone je tek u ranoj alphi
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    ma ne mozes prezivjeti da si ne znam ti ko, sinoc igrao i ajd nasao finog oruzja, hrane i ostalih potrepstina...jutros upalim igru vidim ciko ziv, ajd reko aferim..nastavim igrati i dok sam rovio po jednoj kuci ona se urusi, pa kad nisam razbio monitor tad necu nikad, ne bi mi bilo krivo da me neko ubio ali onako zaginuti nije fer :mrgreen:
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Uzeo sam i ja bundle.. Javim se za 2 dana dok ocistim ispit. :smt003

    Usput, pogledajte bundleove na bundle stars, ima odlicnih za par eura, ja sam se fino pocastio. Kolekcija na steamu blizu 100 igara.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Sto ulazis u srusene kuce, :mrgreen: jesi konto ono e tamo niko nije bio mora biti kakvog loot-a unutra :mrgreen:
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    ne bih ja mene mi usao u sruseno, kuca ganc nova, udjem i taman sto sam u hodniku poceo gledati sta ima za pokupiti kad vidim ono upozorenje da krvarim, ja dok sam do vrata dosao ona se srusi :mrgreen:
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    djaba :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kupih je..
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    witcher 1 i 2 na steamu 80% snizenje, radi se o enhanced edition verzijama :wink:
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    Beton igra mozda je i ja uzmem , ako cemo bacit barem jednu 1v1 ili 2v2 :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Isprobam multi pa ti javim ..dugo sam je trazio ali bila po 20 ili 40€ pa mi se nije dalo. Probao sam SP i dobra je mehanika samo da vidim jos multi i ako sam gledao dosta klipova.. ako nista iz respekta je kupih.

    Probaj malo SP pa vidi da li ti člezi prije kupovine a ja opalim koju MP kada se vratim od kuće.
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Igrao sam wargame airland battle, tako da sam upoznat sa mehanikom igre barem malo
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo raja i ja sam ovo kupio, pa javnite da bacimo koju.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. dag_sa

    dag_sa Novi član