Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. _anex_

    _anex_ Novi član

  2. neer

    neer Aktivista

    Zasto ne vidjeh Fallout ranije, fak. :/
     
  3. extibo

    extibo Komšija

  4. becke

    becke Aktivista

    ETS2 - 6.24 $ na Humble Store.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Ko nema Just Cause 2, nek upeca za 2.99e na Steamu, pa da sibamo ovaj novi multiplayer (free je).
    http://www.jc-mp.com/
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ccc, ovdje makar ide u humanitarne svrhe (vecina).

    Ja sinoc na humble store-u uzeo Gone Home, odlicna igra, krenuo igrat i jedva prekinuo.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    valja li cemu, imam jc2 vise od godinu a nikad ga instalirao nisam :mrgreen:
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    JC2 ko JC2 svojevremeno bio beton.. multiplayer nisam ni ja probao jer sam sinoc skinuo mada po videu cini se ko dobra zajebancija :smt003
     
  10. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja u JC2 MP usao na mapu na kojoj je bilo najvise ljudi, pola sata lutao okolo i sreo ukupno 2 igraca, jedan proletio pored mene s autom 1000 na sat, a drugog sam malo ganjao dok mi nije pobjegao.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Sta je ovo steam christmas sale podbacio... Pratim 3 dana i nista specijalno mi nije zapalo za oko.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma sve se vrti , ako nisi dosad kupio neku igru na snizenjima neces je ni sad :)
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Znam al smijesno mi da Witcher 2 na midweek madnessu bude 2.99 a sad 4.99 na christmas saleu. Tanko skroz. Da hoce payday 2 sletit na cenera to bi jedino uzeo.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja uzeh Max Payne 3, ostalo sve tanko..
     
  15. EmiRem

    EmiRem Novi član

    Uzeo sam Max Payne i XCoM, puno sam vise ocekivao generalno
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Provjerite mailove ko ima EU PSN account, poslali su nekoliko kodova, ima Tiny Hawk dzaba, 60 dana Music Unlimited, neko cudo za PS Home i snizenje za par igara pa nije na odmet :) I The Last of Us je nekih 17ak funti..
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Zamolio bih dobru dušu da mi kupi BF4 recimo ovdje:

    https://www.g2a.com/battlefield-4-ea-or ... lobal.html

    Ili gdje vec nekome odgovara.. do 65-70KM svejedno.

    Kupih BF+Premium ali dodje samo BF4. Odradio sam povrat novca i sada sam bez igre. Pojedoh se ziv, ne mogu cekati do sutra pa ako moze neko veceras da kupi sutra uplacujem pare, ili moze veceras ako dodje do mene hahahahah... meni na kartici ostalo dvadesetak KM.

    EDIT: Nevermind, uzet cu sutra.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam nakon pola sata tek uspio dodati igru na listu.