Odlican komentar o losim gaming trendovima

Discussion in 'Igre i konzole' started by Peacemaker, Dec 10, 2013.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Splitscreen jednostavno ne pali kod ove danasnje generacije . Da su istom stanu njih 4 rekli bi ajmo spojit 4 konzole na 4 tv-a i bacit sokera :lol:
    De njima danas objasni da su MicroManiace igra 8 frajera pomocu 4 gamepada :lol:
     
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    To je to jarane.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    nesto ovako, 4 gamepada na racunar i udri sokera 2x2 na velikom "platnu" :mrgreen:

    [​IMG]
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    TOCA Touring Car Championship i cetiri igraca istovremeno, i to na CRT-u od 15". Fakkin good old times :D
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Need for speed III Hot Pursuit, split screen, jedan policajac, drugi bjezi, ma nema dalje. Next time, you'll be driving with me!
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Crash Team Racing na multitap 4x. :smt005
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Prvi dodir sa novijim konzolama, N64 i PS1 gore u romi u crkvicama. 55cm ekrani split screen a jel'.. bilo je x4 na N64 mario racing i fenomenalni 007. Dalje se u split screenu šiljio: v-rally, NFS, twisted metal itd itd. Sve je to super i najbolji dani gejminga ali mi je to sada interesantno kao 8bit. Vise je drazi bilo sa t230 nego sa 4+" ekranima ali nema smisla da ga i dalje koristim.

    Cejf na stranu ali treba izvagati nostalgiju i realnost. Online multiplayer je daleko IMO superiorniji za sami gejming.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa nije ili jedno ili drugo :roll:
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ne kazem ja da online multiplayer nije fantastican i zabavan, al je bezbroj puta zabavnije i ljepse i prirodnije igrati sa zivom osobom pored sebe, kao u svemu u zivotu, to je druzenje pored igranja, ja sam nedavno pola veceri igrao jamba u cetvero, ma lom covjece, i planiramo opet :D

    Sve na stranu, online igranje je prezanimljivo, i ja se igram tako, ali nikad nece biti bolje od zivot, isto ko sto mi igranje fife nikad nece biti bolje od termina 5 na 5 i psovanja jaranu kad mi da los pas, umjesto FUT-u kad mi pukne konekcija.
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    Svi mi znamo ko je ciljana publika koju zeli da Sony dobije sa svojom konzolicom, ili pak Microsoft, pa prema tome sasvim je logicno u kojem smjeru i igre idu i kojoj ciljanoj publici je sve to namjenjeno. Necu reci, djeci, nego ljudima koji zelje 'hassle free' igranje za 20 minuta vremena dok ih babe ne otjera u sobu da pisu domacu zadacu.

    Poglupljivanje igara je ocit slijed dogadjaja. I cijela pomama trenutna oko konzola i govori direktno o tome u kome smjeru se igre krecu.

    Xbox je unistio jednu od najbolji igara svih vremena Call of Duty. Ove profi 'konzolitos gejmere' zelim da vidim kako bi igrali na mp_hurtgen mapi portiv PC igraca. jednostavno receno bili bi oderani kao ovce.

    I onda dalazi call of duty 2 koji je usran do mile volje samo radi Billove konzole.

    Drugo na sto bih se osvrno jeste, uticaj communitya na uspjeh neke igre. Da veliki je uticaj, ali ovaj put mislim na recenzente koji dobiju igru i popljuju je i onda 90% igraca nece igrati tu igru, s druge strane dobiju bf4 i dobije jos kovceg zeleni suski i proglase igru betonom, i onda svi klinci kupuju to.

    Mislim da je patern svima sasvim jasan o cemu se radi.

    Pravi comunity je nesto sto se na sve nacina pokusava unistiti.

    Koliko ste puta citali na ovom forumu o igri EVE online. Pogledajte igru samo, odigrajte par mjeseci, pa cemo vidjeti o cemu se radi.

    A znate li zasto se ne igra ta igra ovdje, zato sto nije recenzent nije dobio kofer love i igru da je opise i zato je tamo gdje je, za nju zna 100 tinjak ljudi sa ovih prostora. A igra je miljama godina ispred svih igara koje sam igrao i svih MMOva koji postoje tamo. Zahtjeva od vas stratesko razmisljanje, predanost igri, i naravno treba imati vijuge za tu igru, po nesto znati o fizici, o matematici. I gle cuda nitko i ne razmislja da je portuje na konzoleee. Pitam se samo zasto/
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    Ja sam igrao forumske igre sa 20tak ljudi koje su bolje odradjene od nekih top naslova koji se prodaju, tako da te u potpunosti razumijem :mrgreen:
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zanimljivo. :)
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Koja gomila gluposti.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne igra je niko jer je uber dosadna igra :D
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    Kupi si onda konzolu ako vec nisi i uzivaj u 'super zabavnom napucavanju kockica"
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze igra zahtijevati razmisljanje i biti zabavna u isto vrijeme. EVE to nije za vecinu ljudi. Svidja mi se kako se osjecas kao da si poseban jer igras nesto "za sto treba imati vijuge", a svi ostali su glupsoni koji samo zele da se zabave :lol:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ti se ne svidja EVE, onda je za tebe konzola. Kakva nepogresiva logika.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    EVE je muzara novca i vremena, kao i neke druge isto slične igre.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cinjenica - nisi "gejmer" ako ne igras EVE barem nekoliko mjeseci, jer igra ima pravi "komjuniti". :lol: