BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je povecana brzina ali opet nije 15Mbps nego 12Mbps. Ali posto ni prije sa netflat 10 paketom nisam imao 10Mbps nego 8, osjeti se boost.
     
  2. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Kod mene DL ostao nepromijenjen nakon prebacivanja na netFlat15. Samo upload dignut na 1Mbit.
    U postavkama routera se vidi da su dignuli bandwidth al izgleda da ne može "žica" bolje, ima l' ko pametan? Lokacija Slavinovići, Tuzla, par spratova iznad Stevie-a :D

    Ne znam više do čeg je, može l' bit bolje itd. Ruter je ol' skul, Thomson SpeedTouch 546v6.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da su imalo sposobni to su trebali provjeriti prije nego sto su pustili novi paket. BTW kod mene na poslu cetvrtak i petak konekcija 1mbps ili je nema nikako, a nemozes raditi bez interneta. Sad cekaj heftu najmanje da neko dodje...
     
  4. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Ma boli njih karina, čast izuzecima.

    Podneseš zahtjev, oni aktiviraju uslugu, ako nešto ne štima požališ se i dobiješ odgovor "napominjemo da je usluga do 15 Mbita", 'nači more bit brzina 5Mbita u datom trenutku, po ugovoru nisi oštećen niti su dužni reagovati...
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    crce mi router od zte zxv10w300



    kakva je procedura kod zamjene, treba li se cekati da oni tamo zakazu nalog i da mi dodju da sami postave ili mogu li ja otici u telekom da im vratim ovaj router i uzmem novi?


    jos sad nedelja, i ovo ako se oduzi bice veselo
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pozovi 1444 reci da ti je modem pregorio i to je to.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    odradio sam, dijele li sada zte zxv10w300 modeme, ne zelim one bez antene, ili bar da mi daju neki da mogu antenu na njega nataketi kasnije
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sumnjam da imaju te 108L i 108N su sada aktuelni ( i da nažalost imaju manji domet wifi-a )
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  10. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Hajde Stihoklepac ako ikako možeš pomozi i nama ostalima koji nemamo deklarisanu brzinu od 15 Mbps
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ipak nije vrisn'o modem, vec adapter. mene pitaju otkud ti ovaj adapter sto si imao, pa reko otkud ja znam taj ste mi vi dali.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jeste li vi dobili racun od 6.mjeseca?



    meni danas iskljucise, nisam ni znao da nije placen za sesti mjesec zbog cega je iskljuceno, racun nisam dobio, a i nikakvo upozorenje, svi ostali mjeseci su uredno placeni.

    kod mene mojatv full, sad nemam ni net, telefon ni tv. moram sutra platiti.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Pa na svakom sljedecem dobijes opomenu za prethodni ako nije placen.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    opomena nema, otac preturao po , ali opet, da su mi bar iskljucili u 1-2 u podne, pa da odem platiti, ovako mi iskljucili 5 do 4, nidje veze
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ma ne dodje odvojeno, vec na vrhu racuna pise ili "Hvala na urednom placanju" ili nesto tipa "Dug za prethnodni mjesec bla bla".
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Pitanje za poznavaoce situacije - prilikom aktiviranja HD kanala, da li se na listi trebaju učitati dodatni HD kanali, ili ovi postojeći samo pređu u HD varijantu?
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pojavi se kategorija HD kanali
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    evo maksuz sam uslikao, kao sto rekoh nema opomene, ili ja ne znam citati

    racun za osmi mjesec

    [​IMG]
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Pa pise ti gore Vas ukupan dug je 91KM.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Em pise racun/opomena, tj da je i jedno i drugo inace