BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kad se logiraš na portal, imaš gore opciju info i pregled dugovanja.
    Tu su ti svi računi i datumi uplata.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pise racun i opomena za koji period tj za 8. mjesec





    a ukupan dug je valjda koliko treba platiti, mojatv full plus mobilni telefon sto je stari uzeo preko fiksnog, to je 90km





    a ovo za portal sam znao ali nisam imao pristup internetu.



    uglavnom sad je sve rijeseno.
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    moze li se moja tv web preko portala aktivirati za 1 KM mjesecno ako si samo na ADSL Internetu ili koristis recimo telefon i ADSL Internet ??
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Meni kad imam neki dug tu stoji da je dug XX KM, a plus ovo sto je doslo u trenutnom racunu. Ako nema duga, tu stoji samo Zahvaljujemo se na urednom placanju, a naravno moras platit jos vrijednost racuna. Tako da je moguce da to sto ti stoji dug da ti je ista cifra bila za neki od prethnodnih mjeseci, tj. moja tv full + rata, nisi ni taj prethodni mjesec ni ovaj novi prekoracio nista.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ipak je do njih, danas dosta raje izaslo zale, gotovo svima iskljucen telefon iz istog razloga, morali izaci platiti kao i ja
    a rece mi lik iz telekoma da mora pisati da postoji dug valjda dole ispod gdje se nabraja sta koliko se placa
     
  6. ekolog

    ekolog Novi član

    Može, bitno je da imaš u igri adsl.
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav

    Jeli moguće dobiti analitičku karticu korisnika ADSL-a za određene mjesece u udrođenoj godini kada je osoba platila račun i kada je bila aktivni korisnik ADSL-a

    Dođoše mi potraživanja od BH Telecoma da ima dugove iz 2008 i 2009

    Inače imam "kolekciju" odrezaka svih plaćenih računa od 2008 do 2015 za 2009 nema ni jednog jer sam nekad odjavio ADSL a ne mogu da se sjetim jeli to tada bilo a naveli su dugove za 4 mjeseca + jedan mjesec iz 2008

    Ovo me buni... kasnije nekad ponovo sam prijavio internet na svoje ime i pruključen je,a koliko sam upoznat da ako se imaju predhodni dugovi neć dati saglasnost iz BH telecoma da se priključi usluga dokle se god ne izmire ti dugovi.

    Hvala
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    koji kanali su dostupni ? jeli moguce gledati na mom Smart TV-u preko m3u liste i da li se kanali svi emituju sa logo u cosku moja tv ?
     
  9. ekolog

    ekolog Novi član

    Dostupni su svi BiH kanali, arene, rtl-ovi, svi pinkovi i još poneki, oko 110-120 kanala.
    Nemogu ti reći za smart tv dok ga ne kupim.
    Da, svi imaju logo u ćošku.
    Za 1 KM i previše.
    Postoji i android aplikacija.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Svi pinkovi su u promo periodu, kasnije će biti opcija da se dokupi ko hoće.
    Ja recimo pustim mojawebtv na tabletu i gurnem je preko chromecasta.
    LG WebOS ne radi dobro stream sa mojawebtv app-a.
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mislim da možeš dobiti na šalteru to.
    Svi koji imaju žalbu na brzinu slobodno na pm mi se javite.
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Nisam još išao u Bh Telecom oko ovoga pa samo da priupitam tebe ovdje.

    Zanči za 11 mjesec 2008 nemam računa da je plaćeno, 10 i 12 mjesec su plaćeni.

    Isto me čudi kako je moguće da imam 4 računa za 4 uzastopna mjeseca neplaćeni ,zar nije bilo da nakon drugog neplaćenog računa isključuju internet onda samim tim nebi trebalo biti računa za naredna 2 mjeseca,(ako predpostavimo da su isključili) Pogotovo da su različiti iznosi. (Doba kada se plaćalo za prekoračenje)

    Na kraju Podnesem zahtjev i na istoj adresi dobijem prilključak na moje ime. A kao po pravilu onaj ko ima dug prema BH Telecom neće dobiti njihovu uslugu dok ne izmiri prethodni dug ?!
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    U analitičkoj se sve vidi. Nazovi 1444 i pitaj ih da li ti mogu to na šalteri dati ili će te uputiti na financije u tvojoj direkciji.
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

    Dobijam ma tel sms kao postanite korisnik do 8.11 i ostvarite popust 30 posto na 2 godine. Pa sta je za postojece kprosbike jebemu misa. Mogul prec na ovaj 15mb i ostvarit popist opet bi mi dolazilo 30 marabmjesecbo onda
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa prosla je ta akcijska ponuda.
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Sta na kraju bi, moze li kako korisnik Moja TV (Full+ u mom slucaju), iskoristiti ovu ponudu? I ja sam dobio SMS.

    Da li moram onda promijeniti MojaTV paket u manji i uzeti ADSL? Recimo ovaj od 10mbit bi mi bio OK i vjerovanto limit koliko instalacije mogu podnijeti.
     
  18. Triforce

    Triforce Aktivista

    Stihoklepac jesi tu

    ja ne znam kome da vjerujem. na 1444 kazu da kao postojec koristnik ne moram potpisati ugovor da ostavim ovaj popust, a ovi na fb kazu moram
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Možeš na portalu na promjeni ima kvakica se stavi za taj ugovor prilikom promjene paketa.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    BHTelecom uvodi nove MojM pakete umjesto postojecih postpoaid paketa. Izgleda da je ponuda gora nego sto je prije bila jer je sad obracunska jedinica 30 sec umjesto 10. U svakom slucaju, nije mi jasno kako ih nije stid da nakon potrosenog saobracaja u okviru paketa po maximalnoj brzini, dopuste "koristenje" interneta po brzini od nevjerovatnih 32kbps ccccc pa u 21. vijeku smo.... a oni nas vracaju u 95' na dial-up... koji majmuni

    https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M50ef5f4443e.html