BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Pa da se uvjere u brzinu :D



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Doci ce jedino ako nemas odgovarajucu opremu, da montiraju bolji modem.
     
    Eldorado likes this.
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mene jos niko ne zove mada su rekli da ce zvati.I tako mi cekamo...i cekamo :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa nisi ti prijavio smetnju jbt pa da moraju doći da se uvjere da imaš smetnju...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    @Stihoklepac je li ima neki fazon s radijusom ili je nešto do windowsa. Kreiram 2 pppoe konekcije sa 2 različita username na 2 PC i na jednom od njih me pusti da se konektujem sa jednim usernameom, onda me pusti i sa drugim, i kad to isto probam na drugom pc, neće da pusti nijedan username Nakon nekog vremena pusti me na drugom ali više ne može na prvom. U event viewer izbacuje error: user dialed connection named IME which has failed. The error code returned on failure is 651. U cemu je kvaka?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Last edited: Nov 13, 2018
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mana dsl-a je taj jadan upload, sjećam se da sam imao okej download ali nisam mogao ništa igrati zbog slabog uploada, čim se u kući neko nakači na net. :)
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @kolinsb max ti je dvije sesije, bilo po useru, bilo po tački konekcije
    @Almir , @Lela111 na pm se javite
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    @Stihoklepac hvala drug.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    dolazili kuci pustili 100/10 javim utiske i mjerenja kasnije...
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja cekam jos uvijek :( Stihi mozes li ti sta pogurati tj. zamoliti zeničake da isklikaju začas s obzirom da ne trebaju monteri izlaziti na teren :)
     
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Imas stelu?
     
  12. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja sam maloprije odjavio 50/2 a prijavio sam 50/8 stim da sam zadrzao Arene u HD-u i na kraju mi teta rece da cu biti obavjesten o promjeni paketa.
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    Nisam tražio štelu, sve regularno išlo našalteru odjavio paket1, preko 1444 prijavio, danas nisam bio kući, ali je osoba dolazila...nije ulazila u kuću valjda na centrali završila posao ili gdje već...
    [​IMG]
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ja evo 10 dana cekam, bas me zanima ocel mi naplatit to.
     
  15. Almir

    Almir Komšija

    sinoc sam bas gledao svoj profil na bhtelecom nije bila aktivna opcija 2, dok vec danas ima...i vjerovatno od danas se meni racuna...
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Za paket 1 je bilo da plaćaš punu cijenu od 10KM koristio ga 1 dan ili 30dana. I u slučaju opcija se primjenjuje ista ta logika. Samo ne znam kako je u slučaju kad tek priključuješ, da li se proporcionalno računa od dana realizacije zahtjeva (ne od dana podnošenja zahtjeva) ili se naplaćuje puna cijena.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    ...a vjerovatno će biti u korist telekoma :)

    vidjećemo u narednom periodu kako će se pokazati ovaj paket i koliko će stabilan paket biti...
     
  18. zdici

    zdici Aktivista

    Meni danas bili iz BH Telecom osoblje..kaze obilazimo pravna lica po gradu mijenjamo glavnu centralu uskoro pa vam moramo ubaciti neku kutiju..udje frajer kaze nece moci fritz!box..kako nece moci bog te moze reko i ADSL/VDSL Internet. Posla kolegu do BH Telecoma po onaj krs kineski ZTE modem kako bi on mogao tu kutiju ubaciti..aj likova..bolje da mi je samar opalio nego ZTE stavio..na kutiji pise nesto kao Streamer nisam siguran tacno sta..mogu uslikati u subotu sta je ta kutija..koji cemi djavo u firmi :)
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja danas odjavio 50/2 i novi paket prijavio preko telefona 1444,medjutim mi jos stari paket aktivan tj. 50/2 sPink paketima i HD paketom koji sam odlucio da ostavim zbog arena :(
     
  20. chenta

    chenta Aktivista

    Ja podnio zahtjev za opciju 1 preko 1444 prije 10-tak dana, danas dobijem pismo kako se ne moze realizovati zbog nepostojanja infrastrukture na lokaciji.