Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Izgleda samo vas dvojica igrate BF V :) Ja se natjeram jednu partiju i izadjem, nemam volje nikako. Najvjerovatnije da cu ovih dana pazariti novi COD za MP.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam upalio od petka. Nije bas da igram svake sedmice ali se malo opet navukao sa novim računarom.

    Samo je fascinantno sta su uradili od igre.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo @NAILS sa ZH na Devastation. Dobijemo partiju 6 tiketa razlike. :D[​IMG]
     
    NAILS likes this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Novi SMG izasao 'Grease Gun M3'. Veliki bullet dmg, spor fire rate od 450rpm. Ima opciju kroz specijalizaciju da joj opremis supresor, sto malo prigusi zvuk ne previse, ali... kad pogadjas protivnika on nema indikator odakle ga pucas ako ti je supresor stavljen. Rekao bi medium zvijer. Testirao je na Aerodrom i Devestation veoma se fino pokazala.[​IMG]
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li moguce da Fliegerfaust puca 3x po punjenu sada nakon 5.2?
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vjerujes da to cudo jos nisam nikad probao. Vise volim ganjat tenkove.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve sto covjek moze je Lol

    Nadam se da ce vratiti 3 hit to kill na Gewehr 43 i Selbstlader 1916, i ostale DMR da vrate na predhodno stanje.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Vama na konzolama ostaje autosnap, kakvi likovi:

    [​IMG]

    Sada cijeli komjuniti ceka 6.2 da vidi da li ce igra izgledati kao 5.0 update. What a time to be alive.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma to je meni sve pogaseno ili na minimumu, jer ako se naviknes bez auto aima puno je bolje. Auto aim te cesto sjebe jer kad ima 2+ mete u blizini, cesto prebaci na metu koju ti neces da pucas. Zna se desiti ti pucas u lika vec a neko protrcaje ispred/iza njega, auto aim se prebaci na tu sekundarnu metu za tebe. Navikavanje traje neko vrijeme al se isplati.

    A i ovo njihovo kripticno javljanje je dojadilo. 5 sedmica nista i onda izadju sa obavjestenjem u kojem ti nista ne kazu nego samo najave novo obavjestenje koje ce doci 'jednog dana a mozda i prije'.
     
    Last edited: Jan 24, 2020
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mene u dva navrata diskonektuje iz igre iz nekog razloga, u pola partije. Nije da me kikne, nego bas ode off line. Taman skupim volje da igram i opet me ohladi.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ti problemi su od božića. Dovoljno je da jedna osoba sa 200 pingom udje da netcode ode u tri lijepe. A diskonetk i krešanje na desktop su i dalje u igri jos od bete.

    [​IMG]
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    7 godina i dalje bf ima problem sa netcode ':')

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Jbg, vakat mijenjati engine kojem ima vise od 10 godina.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovi ne posustaju:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    ..i to danas u par partija.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tog sunday2213 sam danas prijavio, nevjerovatno sta se desava iz dana u dan. Bas mi se zgadila igra. Koji im je cejf na taj nacin igrati
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema igra anti-cheat sistema. A evo gledam po ovim izjavama za chapter 6, update 6 i 6.2, nema ni spomena o tome.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajmo onda svi uzeti cheat i igrati. Ovako nema smisla, pa covjek me sa onim malim mitraljezom od medica skine sa udaljenoati za snajper, iza zida itd.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidi ovog junaka, za njega nema zidova:

     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jbena balavurdija

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk