Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Patton2410
    Kako kupiti M3 ? Nisam igra odok se mogla otkljucati a sad nema nacina koliko vidim da je dobijem.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 27, 2020
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ponovo podjebavaju igrace, nevjerovatno:

    [​IMG]
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Moras cekat 2 sedmice od dana kad tides of war zavrsi, da bi mogao za company coins uzeti pusku.
     
    NAILS likes this.
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne znam ni koji ce nam klinac ta kostumizacija za tenkove.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Coming soon se odnosi na vecinu stvari. Ima lista. Sjeti se recimo onog grafikona gdje pokazuje da se sve sa ingame valutom moze kupiti. A sada ce izgleda preci u p2win.

    Chapter 6 je sadrzaj koji nisu ubacili u chapter 5. Ali eto, mozda je nekome bitna custimizacija tenkova. Sa istom kasne preko godinu dana. I opet im je ovo odgovor:

    [​IMG]

    By the way, DICE Multiplayer Producer, David Sirland: My time back at the helm of Battlefield (in various forms) is coming to an end. It's a bittersweet farewell, but I'm also excited for what is to come next. Thank you all for all the Battlefield memories!
     
    Last edited: Jan 29, 2020
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jel taj samo na BFV radio?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    On je u timu 11 godina ali mislim da nije bio MP producent na BF3.

    BF4, BF1 i BF5.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Vince Zampela da radi na Battlefieldu? Eto i do toga dodjosmo.

    Nek uzmu ovog sto radi na Fortnajtu, svakaku su uveli fortifications u BFV, neka to dovedu sad na veci nivo.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    I za ove što napuštaju DICE čovjek bi se mogao našaliti pa reći "abandon ship" ali sve je ovo potonulo već davno, nakon samoga launch-a.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znam neke momke sto su kupili cheat za bf5 a igraju bf 10-ak i vise godina cisti ko suze jer toliko cheatera ima da druge opcije nema, good job dice :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je zadnja partija prosle sedmice sto sam odigrao:

    [​IMG]

    Da ima custom servera, banovali bi ih ljudi kao na BF4 i BF1 ali nema ni te opcije da se boris protiv njih. Jbg. Dok ne uvedu anti-cheat sistem, ne treba paliti.

     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa nekad davno u bf4 81-0 kod nekih nasih bolesnika bio je sasvim legitiman skor :D

    Ja siljim samo pubg al ima i tu cheatera naleti mozda ih ima i tu puno al nisu ofirni ko ti :D
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sjecam se, preko 100 killova sam znao napraviti na caspian ali sa 1000 tiketa. Preko sat vremena je trajala partija. Ovaj za desetak min. Ofiran aimboter ne mozes se spawnati.

    A avioni na Fjelu redovno prave preko 100 killova u bf5. To je vec druga prica.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imas i sad infantry igraca na PC koji mogu nabiti killove ko osale. Idu i preko 100 killova povremeno. Ja pratim dvojicu na Twitchu: Enders, a drugi je BoccaBoi.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobra M1907

    [​IMG]

    Moglo se jos nakucati killova ali nikak oda se naviknem na 1x optiku. Nisam je nikad koristio. Nafulao sam se par puta ko veliki. Bolje mi lezi nego prokleta type 2a.

    Sutra je patch 6.
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Eto te ko El-Bake neofirno iz stranke "Usta moja hvalite me!" :D

    Ozb. normalno da smo imali takve scorove pogotovu u tenkovima kada su mogla 3 lika u njemu biti, pa jedan neka opravlja mogao si čitavu rundu da ne zagineš jednom, dvaput max. Ono su bila vremena i pravi BF kada su vozila činila razliku i bila ubitačna, a ovo sada je ubleha živa, kao da ih nikada nisu imali u svojoj franžizi, toliko ih sjebali, užas. Mada ima i do ovog WWII setting-a, hebeš starudije, treba čekati kakav moderni BF pa opet T90 zadužiti, ili ABRAMS u najgorem slučaju. :D
     
    forzamilan likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ako mogu koristim 3x optiku na bf. Na svim SMG i LMG mi je 3x... iz razloga sto sa 3x optikom sve izgleda puno bistrije. Vidljivost daleko bolja. 1x optika skoro sva ima neke ruzne filtere koji cine igru jos slabije vidljivom.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Koriste dosta efekata. Od mutnog TAA do distance haze koji nije bio u beti:



    Ali 1x je najbolja za close quarters borbe. A hip fire ne svrhe sada kada je u igri type 2a. Da imamo custom servere, admini bi izbacili type 2a i igra bi bila dosta balansiranija ali eto, fali gomila stvari pa i custom serveri.

    Forknife skin desno

    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 4, 2020