Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igrao Metro jucer niti jedan me nije ubio. Vjerovatno je razlog sto raja ne zna za taj bug, ali sad ce znati i jeee MG42 extravaganza moze da krene. I on jedva poletio da video napravi o tome.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni izbaci ovaj bug


    Prije par dana uradio apdejt, al nisam pokretao. Kad sam vidio maloprije, mislio sam da sam hakovan.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    To je prvi UI update nakon 5.2. Treba samo lijevo kliknuti za "UI Update" ili kako se vec zove.

    Ali je ostao ovaj bug i dalje:

    [​IMG]

    Ovo je mislim vec do servera. Izbaci nako svake zavrsene partije.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj report error izbacuje na svim platformama.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Dec 15, 2019
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Yup. Tako se koriste resorsi efektivno. A stalno kukaju kako su short handed. Hahaha
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Breda je ponovo odlicna. Bar otkljucao, samo probao i izgleda zanimljivo. Wake Island jako loš. Da te baci na mapu ne bi znao koja je. Kao da je AI dizajnirao.

    Fliegerfaust su ponovo nerfovali. Vjerovatno ce ga izbaciti iz igre. Samo zauzima gadget mjesto. Wake Island kao odbrana je nemoguce igrati koliko avioni siluju a jedva da jedan-dva skines tokom cijele partije.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kvaka s avionima da su AA zabili u one rupetine čime su mu pravo suzili područje djelovanja, a na mapi su isključivo fajteri koji su mali, okretni i brzi. Možeš ih skinuti samo ako imaš sreće da ga dokrajčiš nakon što ga neko već dobro oštetio.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada je Fliegerfaust izasao, bio je spot on. Oduzeli su mu jedan set raketa, suzili "spread" i sada sa 5.2.2 ima veci delay izmadju dva seta raketa.

    Na Islandu je problem sto ne vidis avion kada prilazi. Tek kada podje bombardovati, uočiš ga. Ali je tada vec kasno. Nekada se zvukom orjentišem ali nije najbolji surround sound. Na Hamadi je malo lakse ali ako je iza njega sunce, nema šanse da ga vidis.

    By the way, 5.2.2 TTK je onaj iz decembra prosle godine. Navodno su srozali oružja namjerno sa 5.2 da 5.2.2 izgledao napredak. Iz nekog razloga su htjeli taj patch po svaku cijenu.

    Strašno koliko ima čitera

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 17, 2019
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas sa rajom bacim 7-8 partija nakon par hefti pauze, i jos nisam prezalio sta su uradili puskama. Uzmem Gewehr 1-5 i nabijem ja 30-40 kilova u partiji ali moras tryhard ko lud da bi je ucinio pristojnom. Moras headshot ako hoces da si kompetitivan na blizu/medium, a na long range jednostano nemoj pucat. Prackom bi ih prije ubio. Bilo je zabavno igrat ali sad svi igraju sa meta oruzjima. Ne znam da sam dva puta od DMRa poginuo.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Breda je najbolja all-round puška. Izgubim duel samo svojom greskom. Ne znam kako je na konzolama, treba dosta prakse da se savlada recoil ali kada se naviknes, osjeca se kao da je igra prije 5.2 peča.

    Na PC su malo zayebali sa ovim free Origin Access kodovima pa čitera više nego prije. Ima partija sa normalnim ljudima ali ima i ovako, u sat vremena sam naletio na ove:

    [​IMG]

    Sad vidim i u čatu da raspravljaju gdje su najbolji free čitevi. Sacekat cu iducu godinu da vidim sta ce se desiti jer trenutno igra nema nikakav anti-cheat sistem i sta ce uopste biti sa igrom. Danas malo upalio, jarana nagovaram da koristi Bredu jer njemu poslije BF3 kao Fortknajf. Ali cim malo ne igras, odmah ispadnes iz fazona lol:



    Od ostalih mi je jos MP28 ok. Ostalo je bolno lose.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koristio sam Bredu prije patcha. Obozavao je na single fire staviti i tuc ljude okolo. Burst fire na close quarter a ponekad i medium. Morat cu je probat.

    Vecinu sam proveo igrajuci Rib. Najvise mi se svidja za inzinjera. STG je jaci ali mi je Rib zabavniji. Predobar zvuk pravi.
    BAR mi se svidja za supporta. Ima fin secondary fire. Primarni 720 rpm, i na blizu meljes. Prebacis na secondary fire i to padne na nekih 600rpm (lupam ali takav osjecaj imam).

    Otkljucao sam i onaj novi LMG Type 97. Nisam ga testirao, jer kad zavrsis tides of war i dobijes pusku, moras izaci sa servera i pokupit je. A mi obicno citavu sesiju odigramo na jednom serveru pa mi se nije dalo izlazit. Sutra to probat.

    Brate hakera ko zohara. Dobro vam se da i nije mi jasno kako tome EA ne preda vise paznje.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma PC platforma je svima u drugom planu.

    BAR ima 420 ROF kada je "usporiš" ali se meni ne doima ni malo efikasnom. Iz bliza me ubi type 100, na daljinu tanka pravo. Moze biti zabavna ali fali barem 5 metaka više.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BAR na blizu je ono sto je FG42 bio prije nego su je masakrirali. Mozda 1 u vrh glave 2 killa sanzerom. 420rpm za medium, long je taman. Ne kazem da je najbolja ali je zabavna.

    Probao Bredu i ni blizu sto je bila. Ne svidja mi se sad.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ni jedna kao sto je bila pa tako ni Breda. Ali meni jedino sa njom nije patnja. Samo, zanimljivo kakav im je bio finalni TTK za BF3 koji je oborio sve prodajne rekorde:



    A danas palamude sa BF5 s kojim se pate from day one.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    M16 i AEK su bili easy mode na BF3, i slabo sam ih koristio. Samo kad bi bio super try-hard protiv sweaty Arapa ili Skandinavaca. Po 4k killova sa te dvije, a imao sam oruzja i sa 10k+ killova. Na BF3 sam obozavao AS VAL, M4A1, AN-94 i M416. AS VAL iz BF3 i dan danas najdraza puska iz svih BF. Mada bilo je bruku solidnih oruzja.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izasla nova SMG puska. 1028rpm i moze se otkljucat sanzer sa 50 metaka. Otkljucao ali nisam probao. Pretpostavljam nova meta na Metru. Lol
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Koja je to? Ja sam otkljucao type 97. Nije losa, dobra automatska na daljinu ali šanžer izbi oci.

    Ako imas instaliran BF1, uleti nakon 5.2 i uzmi Ribeyrolles. Damn tek onda skontaš koliko su nas syebali. Koliko je sada BF1 zabavniji.



    EDIT: Sad' vidim. Nisam igrao par dana pa ni pratio. Izgleda super.



    Ovo ce 100% dobiti nerf naredni patch hahah.
     
    Last edited: Jan 3, 2020
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Zadnje tri partije prosle sedmice:

    [​IMG]

    Prva ove godine:

    [​IMG]

    Ne vrijedi ...