All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taj test ima veze samo sa ESP, ocito VW grupacija nema dovoljno dobar ESP, nije dovoljno agresivan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovo su hybrid verzije, ocito da ima razlike u odnosu na standardne modele. A dodatno mnogo faktora utice na rezultat testa, nije isto na zimskim i ljetnim gumama. Jos ako su vozaca zlostavljali u vw kao sto su Taleta onda to sve utice na test.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I drzace jos dugo vremena. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Znam drug.

    Vec vozam Megan 2 hatch 1.6 16v, sa plinom 6 godina bez problema. Samo kod ovlastenih i strucnih lica ide ugradnja plina novog :)
    Svjestan sam i garancije, al et vidjet cemo sta kako da li ce ispasti kako treba., Kao sto rekoh, tesko je naci bas auta po zelji ovdje kod nas u Bosni gdje je dizel majka svih auta.
    Mi nekako razmisljamo pored potrosnje i cisci zrak da iza nas ostaje koliko toliko.

    Uglavnom trazim, gledao sam i one megane 2018 25k 1.6, i tako...
    Nekako zelja je neki karavan 2.0 :D
     
  7. becke

    becke Aktivista

    Imam srecu da trenutno radim na softveru za ovjes s aktivnim "anti-roll" sistemom i jedva cekam da vidim kako se ogroman SUV nosi sa slicnim testovima uz pomoc moderne tehnologije :)
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mijenjali su vozače, a isti vozači voze sva auta.
    VW je loš na svim moose testovima, i na onim od km77, ovi švedi i americki amoose

    I lik je provozao malo auta ništa konkretno sem šuplje priče, i na kraju opet kaže da bi od ova tri kupio Pežo 508
    V6 konkurencija se stidi performansi
     
    Last edited: Jun 2, 2020
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa bi, eto vidis i sam da mu se toliko svidja izgled, da bi ga kupio bez obzira sto je i losiji i skuplji od konkurencije.

    Evo 4 mjeseca u Minhenu i jos nisam vidio 508.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nema to u siromašnim četvrtima.
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Neki dan gledam na Beverly Hillsu ispred svake vile po jedan pežo

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Neraa, Reventon and Stevie_Ray like this.
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    [​IMG]

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ova modernizacija je odvratna:



    A pežo je sa novom 508 dizajnerski po nekim detaljima i zadnjim štopama oprao mustanga tako da..
     
  14. xman

    xman Komšija

    Cudno. Imam rodjaka u Minhenu i bas mi on nudi da probere jednog i dovuce jer ih ima dosta. Kaze prilicno popularno auto i uvozno auto godine bilo po nekim domacim casopisima...
    Samo i on me nafurava na 2.0 i bas mi nejasno jel to toliko pouzdaniji od 1.6 ili svi osim mene se loze na stiskanje papucice gasa...
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Od Peugeota sam znao vidjet jedino 2008 i 3008, i to je to.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nije samo modernizacija u pitanju.
    Ovo je ocit primjer kada pokusavas prodati muda pod bubreg...zato ce zbog ovakvih "usteda" i cjelokupne ove situacije,golf 8 biti promasen model

    Meni je golf 7 prvi i jedini golf koji mi se svidja a evo vidi se i po kvalitetu materijala da je radjen kvalitetno,za razliku od ove osmice

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Od svih golfova mislim da je 4 najkvalitetniji pa onda 2,a 7 je jedan od najgorih... Možda je tebi lijep, i ja sam ga želio jedno vrijeme dok ih nisam počeo servisirat...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Standardna prica za svaki novi golf losiji od starog bla bla los kvalitet itd ali prodaje se ko halva mogu sta hoce.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 2, 2020
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa naravno, gore dolje ljevo desno i izgleda da ćemo uzeti škodu kamiq. Opet najviše dobiješ za slicnu lovu.
     
  20. xman

    xman Komšija