All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dams82

    dams82 Komšija

    A jbt kao da imamo keša za 911 i slično pa da o tome pričamo, stvarno neki živite u snovima...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mora biti M competition. Moze ovako nesto, i dalje je ljepsi sedan u toj klasi:

    https://www.olx.ba/artikal/37758899/bmw-435-d-xdrive-gran-coupe-m-sport/
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Ti se baš nakačio na moje auto

    Ovaj desni burazov je američki design, to je Ford Fusion preko bare, zato ima malo drugačiji izgled.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    tnx.
    nije bas da imam iz6bora nekog, kod nas se kunu u dizela, a dizel lagano al sigurno ide gasenje :)
    Plin je uslov :)
     
    dams82 likes this.
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma da na m-paket sam mislio, velika razlika u odnosu na socijalu i 16 inci.


    Pa realno obicnije je dosta od ta dva :D
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Da ne uzimamo u obzir da je Mondeo viša klasa ovaj Focus je izašao prije 10 godina,a prije 5 FL (samo prednji kraj) tako da i ne izgleda loše za svoje godine. Što reče drug Stevie Focus 4 je baš moćan što se tiče izgleda, juče vidjeh jednog na cesti, baš su ga skockali...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema manje od 17” alu felgi na seriji 4, kakvu god da uzmes mocno izgleda. Cak i bijela sa osnovnom opremom.

    Inace 4er Gran Coupe cesto vidim i to mi je najljepsi BMW trenutno. Tako skladan, iako je samo suptilno drugaciji od 3er sedana, ljepsi je s koje god strane se pogleda.

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I meni je 4 gran coupe potaman, ali vidjao sam ih poruznih na zimskim gumama i sa socijala opremom.
    Samo je podosta skuplji od trice.
    I petica G30 fino izgleda, ostalo sve u zadnje vrijeme je poruzno barem sa jedne strane.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Trenutno nije, jer je stari model, naravno i to ce se promijeniti uskoro jer dolazi nova, ruzna, cetvorka.

    Meni se F40 od novijih ne svidja, previse “misicava”. F20 je bila mnogo elegantnija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mislim na polovne cirka 2015.-2016., bas je 4 GC na cijeni u odnosu na F30.
    F20 je u m paketu i plavoj boji lijep ali interijer jedva veci od B segmenta.
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kada već suziš izbor, raspitaj se kod nekog ko duže vrijeme ugrađuje plin da li može na taj motor i kakva su njegova iskustva. Ako ćeš kupovati auto s ugrađenim plinom onda dobro otvori oči, svakakvih instalacija i sistema ima, a od jeftinoće će te samo glava zaboliti :)
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Novi fejl od škode i to premium Superba.
    Kupite Škodu, nikad ne znate koja će vam krivina biti zadnja.

    BTW look
    [​IMG]
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Skoda vanilija, smor.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taj test nema veze sa RL.

    Ipak, totalna je enigma kako Superb padne a 508 briljira na testu. Kad je opce poznato da je 508 lisen bilo kojeg sportskog ponasanja u voznji. Hajd znam da je VW stedio na Superbu, ali toliko da je stedio...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nije nikakva enigma kad koriste istu "platformu" za sve. Ruku na srce, Arteon je osvježenje u dizajnu kod VW-a, ali je ispod podvozje smiješno.

     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Suv-ovi izvjesnog japanskog proizvodjaca bolje prolaze taj test od fauve premium sedana :D
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisam rekao da je enigma samo sto je Superb pao, jer je ocito neka stednja u pitanju, nego kako da istovremeno 508 prodje taj test kad je taj auto nikakav za vozit?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    A sto je 508 nikakav za voziti? Auto ima vrhunske rezultate na svim auto testovima kad je lezanje u pitanju Pazi na testu ae radi o tri SW hibrida sa 4x4 pogonom i 300 ks. Koji shit od superba.

    The Skoda Superb Combi iV (Plug-In Hybrid) MY20 fails the moose test. 72 km/h is the approval limit, and the VW does not reach it. The competitors (see video) are approved with a good margin.
    BTW Octavia još gora
     
    Last edited: Jun 1, 2020
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Odra 508 i C klasa jadnog Passata.
    Mora se Francuzima pružiti ruka na ovome.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nigdje veze, ovaj test 90% ovisi o vozacu koji moze uciniti najgore auto da izgleda najbolje. Eto RAV4 je bolje prosao na testu...