Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ostalo je stvarno malo igraca. Vjerovatno ih COD pokupio. Ovo je oko 23h:

    [​IMG]

    Neki su navodno dosli do broja igraca. Na xboxu world wide bude max peak 2500 ljudi. PC je slicno.

    Kakav god EA bio, i dalje je gigant. Ne kontam kako su failali kod dva velika naslova. Anthem i ovo. Oba su bila "promo" za prodaju EA access-a. Ne znam sta se desava sa Anthem uopste.

    2X XP su davno mogli ubaciti ali ih zezaju paid boosteri.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Anthem katastrofa je 100% na dusu raspalog BioWare-a. Koliko god mi je mrzak EA, tu su oni najmanje krivi. EA im je dao toliko vremena da developaju tu igru, a oni posten koncept nisu imali prvi 6 godina developmenta.

    Kod nas mozes komotno ostati na jednom serveru citavu rotaciju mapa. Konstanto raja izlazi na kraju rundi, ali se uvijek napuni bez problema.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prioriteti.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Toliko toga u patchu, a ono u sustini nista. Mlacenje prazne slame.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Reventon likes this.
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To kao za BF3, iako imam premium i instalirane sve dlc-ove opet ne mogu neke mape da igram.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Men se cini kako su pripremali servere za ovaj patch da su poremetili neke stvari. Sinoc uletimo igrat nismo se mogli logirat na EA servere.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Proradilo je. Ko ce ga znati koji je bug ali u chatu kazu da isto nije mogao niko nista igrati osim Hamade.

    Nova Provence je ekstra. Po mom ukusu.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uvijek kada pripremaju servere za update, a pogotovo veliki kao ovaj... bude nekih problema. Sve se uglavnom vrati u normalu nakon par dana.

    Ja jos nisam probao nove mape. Zakazali smo u 7 sad da se okupimo pa u rokaniju.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    WTF? sva ta govna na njemu da bi fol imao infrared ccccc
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Takav je bio Njemacki ww2 infrared [​IMG]
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    I dalje ima ovaj problem da puška blokira kada pucaš na nekoga. Samo stane. Ne kontam do cega je ali je samo u BF-u.



     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne mogu reci da mi se to ikad desilo u 800 odigranih sati.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    To je nakon onog proslog update-a, nije od ovog zadnjeg. Nikad ni ja ovo vidio nisam. Cuo sam se sa jednim DICE devom pa ce vidjeti.

    Evo "U prazno" i ni jednom ne zaglavi:

     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cudno.

    Moram priznati dobar update. Odigrao 5-6 sati. Mape su super. Oruzja zabavna, balansirana.

    I onda se zamislim sta bi bilo da su samo ovako izbacivali kvalitetne updates, i da nisu handrili ttk. Moroni.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ba, da su ovako dizajnirane mape i balansirana oruzja a ne polu-mape sa otkazanim 5v5 ili type 2a debakl.

    Ne znam je li neki ekspert dizajnirao Provence ili je sasvim slucajno dobra mapa, ali se nisam ovako zabavio jos od strike at karkand. Ako hoces snajpati imas D i E livade, ako hoces close quarters, mozes se grudvati oko crkve. Meni je malo'reci sjela :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Samo da skontam ovaj bug sa mišem.