Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja Infrared lvl up. 50+ killova sa njom na Mariti. Onaj scope se ubio za te mape sa losom visibility. Pogotovo oko D-C zastava.

    Chau je ok, ali nije mi nesto sjela.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ahhh kakav je merak kad ovako se dobije hahaha jos comeback pobjeda.[​IMG]
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Na stranu čiteri, sada im je pregazen i chat sa chat botovima. Ne mozes poruke napisati lol:

    [​IMG]
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pored toga, meni je najveća glupost server browser preko web browsera. mogli su to nekih patchom ukinuti.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pratim 2-3 streamera na Twitchu: BoccaBoi, Enders, GuitarSolo... i svaki od njih kad igra po 2-3 cheater im se kace na servere svaki Boziji put. Sve trojicu prati i gleda ponekad BF5 community menager onaj Freeman i kaze im da prijave cheatere i da ce on njihove prijave eskalirati do nadredjenih... i nikad nista se ne desi. Ti isti cheateri mjesecima maltretiraju ih, sa istih racuna.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Govorim ja od pocetka koliko je igra pregazena čiterima. Oni koriste neki server side "fair fight" sistem ali ne radi. Vjerovao ili ne, ali nisam odigrao jedne jedine Devastation partije zadnjih pola godine, da nema čitera. Na toj mapi su stalno. Mozda najlakse čitevi tu prolaze.

    Sto se DICE developera tice, super su likovi kada pricas sa njima, ali sve šuplja. Par puta predlozio stvari i kazu mi: "Odlicno, to nam treba. Stavi to kada bude anketa." Ha ?? Oni su, kada razgovaras, totalno diskonektovani od donosenja odluka. Kao da pricas sa pretenderima.

    MadbaLL
    Server web-browser je jedini nacin da vidis listu igraca na BF3, BF4, HL i BF1 custom serverima.

    Crveni brojevi su pravo stanje servera. Gore iznad bijeli su fake koje vidis sa ingame server browser:

    [​IMG]
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kako je fino radilo na bc2 ingame?

    jel ono i bf4 ingame server browser?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    BC2 je deset godina stara igra. To je prošli zivot.

    BF4 ima i ingame i web-browser server list.

    Battlelog je bio genijalan samo dice k'o dice, imali su problem sa pluginom koji recimo danas radi bez greske. Gomila informacija na jednom mjestum, pregledniji nego i jedna BF UI. Mnogo mnogo bolji za prijatelje nego origin itd itd.

    ..a danas DICE nema "tehnologiju" da smjesti sve game modove u igru jer im UI limit ne dozvoljava pa imas popularni RUSH mod samo jednom mjesecno.
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kao da se sjećam da bf4 ima ingame isto, tako da su to komotno patchom mogli integrisati i u bf3.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo pauze dobro dodje :D

    [​IMG]

    Slabo ima igraca i ako na steamu prikazuje 2500 online.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    2500 je nista kad uzmes sve game modes.
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Znači, da ne pokušavam ulijetati sad u peticu...
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozes zaigrati ali se vrte iste mape.
     
  14. iPlay

    iPlay Komšija

    Probaj COD: Warzone ako već nisi. Ja BF:V nisam upalio kako je izašao WZ.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    [​IMG]

    :D

    Šalu na stranu, pravo mi sjeda ovako odigrati jednu partiji svakih desetak dana. Cim odigram dvije, podjem se nervirati. Farmam bodove za V1 cijelu partiju, ostane 50 ljudi i ja zovem V1, on meni tenk šalje.

    BF4 je for the win. Stvarno nema potrebe ganjati peticu samo je meni četvorke preko glave zadnjih 7 godina. Ko je novi igrac, good luck.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Balansiran server. Lol[​IMG]
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja ovo cudo nedavno instalirao na ps4 i prvo igram kampanju...grafika mi se svidja a na medium je prilicno teska igra...imam jos dva chaptera

    usao sam jednom i online...ubio jednog lika,mene ubili 20 puta i izasao :D

    moram prvo skontati kako to funkcionise,jer nikada nisam igrao FPS preko ps4 i preko gamepada...moram naci i kakve postavke za gamepad i tako a to cu sve kada predjem single player

    jedino sto mi ne godi kada igram online je sto je sve nekako sitno,ocoravim u sekundi...a tv je 48 inca...nije ni prevelik ni premal
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod mene je 42' pa mi je ok. Cak preferiram 32', ali navikao sam se na veci. Sjedim u stolici ispred TV-a kad igram FPS i ovako i onako. RPG se zavalim na kauc.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam igrao sa type2a stoljece. Kontam neupotrebljiva, slabo ko nosa i na ovim urbanim mapama. Iskreno, ne znam zasto bi neko bilo sta drugo koristio.

    [​IMG]

    Na long range jeste trash ali opalis smoke i oborsi tri insana. Cijelo vrijeme igram support radi eksploziva i unistavanja vozila. Ali ti se okrene želudac kada oalis tenk u motor i odvališ mu 3 HP. Medic je jedno pet puta korisniji. Cak i za vozila. BAci dimnu zastavu i neka gleda gdje se vedri. NE znam koji djavo igram sa supportom cijelo vrijeme, beskoristan je.

    Sto se type2a tice. I dalje je OP. Omdah prozivke ali ih ne krivim. Sad skontaj kakva je bila kada je tek izasla, sunce ti ljubim.

    [​IMG]

    Opet tanko igraca. Usao na server kad je bilo 20 ljudi. Neke mape ni ne izbacuje. Tuga.