BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Maloprije odem da odjavim uslugu MojaTV full 1 , kad neki covjek radnik BHTelecoma iza šaltera slušao razgovor, i pita me koji je razlog odjave.

    Pa samo brzina neta 10/1.

    Uzima podatke govori sutra dolazi monter iz podrške uradit ce kompletnu instalaciju na kuci, prebacit me na VDSL, i da mogu uzeti moju tv full 4 paket ako želim, da ce se to ispoštovati.

    Hajd reko da i to vidimo ako garantuješ, uzmem opremu sa šaltera i nazad na posao :D





    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tako i treba, boriti se za svakog korisnika. Vidjeli i oni da je vrag odnjeo salu, a nema ni monopola vise.
     
  3. Azer

    Azer Novi član

    Pozdrav, novi sam korisnik MojaTV ( moranje ) koristio sam Telemach i nikad nisam imao problema. Internet brzina padne na 3.5 mb/s. Uploada skoro i nema 0.002. Ujutru bude oko 20mb/s. Onda postepeno pada i stalno u krug tako. 5 put dolaze radnici koji malo restartuju modem i tjt. Sta da radim=?
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Vrati se na telemach
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Piše da je morao preći na bhtelecom, vjerovatno vraćanje nije moguće...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

    Pogledaj druze kakva ti je kabla od uticnice do modema, sama uticnica, kako je spojeno.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Evo da javim situaciju kod mene.
    Obzirom da sam pisao o odjavi.

    Bio je konacno danas iz podrške lik i mjerio maksimalnu brzinu kod mene koja je 20-24 mbps. (Neki hepek telekoma)

    Prebacio me na VDSL cini mi se i imam nekih 16-17 mbps preko wifija.

    Nije ništa dirao osim modema, bilo je govora da mi odvoji mojutv i net sa cini mi se 2x parnice al mislim da to nije uradio tj kaže isto bi mi bilo.

    Nisam baš zadovoljan ishodom, nadao sam se fakat vecoj brzini.

    Bio sam odlucio da uzmem full 4 paket 50 mbps al nema šanse.





    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. Almir

    Almir Komšija

    Da li se može ući na innbox modem koji user/šif da koristim
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    user/user
     
  10. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    HBO GO dosupan BHT korisnicima :)
    [​IMG]
    Aktivacija putem STB-a :D
    [​IMG]
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Cek sad kako sad ide?Jel prvo aktiviras preko stb-a pa onda mozes ovaj hbogo ili?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja dobio 3 mjeseca promotivno gratis hbo 1,2,3 kod konkurencije,za novi ugovor a i ostale neke benefite i popust 12 mjeseci



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  14. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja kod konkurencije ništa nisam dobio a tražio sam samo prošireni paket umjesto Pink paketa i CineStar kojeg mi nisu naravno dali
    U februaru mi ističe ugovor koji neću produžiti ali ću zato uzeti sebi Netflix i HBO


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne znas ti pregovarati :D
     
    RED DEVILS likes this.
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Cudna je politika kod BHTelecoma, za saradnju i nisu baš :D

    Meni da nisu dali VDSL i 20/2 ne bi bio njihov korisnik pa makar se kod drugih lokalni provajdera patio.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Ima li u sklopu nekog paketa ukljucen hbo go i kolko kosta taj paket ako postoji?
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Šteta, ja ne bih nikad prelazio, ali sve više je ljudi koji odlaze od BHT-a radi lošeg interneta. Nije još kasno da pritisnu i preokrenu situaciju u svoju korist.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nisu vise trzisni lideri,prestigao ga Mtel

    Oni su odraz politike i tu se nista nece promijeniti,dok se ne promijeni politicka opcija koja upravlja Telekomom

    Ja se prestao nadati prije 3 godine i presao kod drugih i generalno se nisam pokajao
    Opet obnavljam ugovor iako stari jos nije istekao ali moze se u Telemacha tako

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma znaju i ptice na grani da ce telekom prodati prije ili kasnije, zbog toga ne ulažu u mrežu nego crpe postojece resurse i daj mlati pare, uzimaj jer kad stranac kupi to i bi.

    Smijesno je davati 10/1 za 54km.

    Ili eto VDSL 20/1 a neko ko nema štelu ADSL 10/1 za istu cijenu prodavati.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk