Kućanski aparati! Iskustva/preporuke.

Discussion in 'Generalna diskusija' started by dino73n, Dec 16, 2023.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja tako, ali mlijeku u kafi ništa ne fali.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja kafu recimo ne pijem navecer,jer mi utice na san...ne mogu zaspati,osim ako sam danima mrtav umoran,pa ono,zaspis kao beba.
    Iza 5-6 popodne kafu ne pijem a do tada 1-2 svaki dan .Ja nikakvih nezeljenih efekata nemam,osim eto to ako bi popio u 8-9 navecer,pa da mi san razghebe ali ovako kako je sada konzumiram,nikakvih vidljivih nezeljenih efekata e sada sta i kako utice na organizam dugorocno,to svakako samo svevisnji zna :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kafa ako nema benefite a ima.sogurno neće odmoci. Sokovi, slatkiši, sedvici i piće za ručak, tjestenina i hljeb uz svaki obrok, lista je duga, kafa je najmanji problem :)

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja znam da kad su na pauku vršili testiranje raznih droga i kofeina, najviše ga kofein poremetio :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze nekim ljudima dici pritisak i anksioznost, ali takvi vjerovatno brzo skontaju da im ne godi kafa :D
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mene hoce anksioznost od kafe dernut zato je ja pazljivo konzumiram. Nikad je ne pijem na prazan stomak.Prvo hapa pa onda kafa i tad mi bas godi.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ja je vala tučem kad god..
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pričaju o kafi ko da je kokain :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    BiceBolje, Qler and dams82 like this.
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imate li preporuku za prečišćivač zraka? Gledam u technoshop.ba ima. neki 189 KM, Philips. Ne znam da li je dovoljno dobar. Također ne znam kakvi filteri idu, ne bih da me kasnije deru sa filterima :D
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    [​IMG]

    Ima li neko ovaj uređaj? Vec duze vrijeme hocu da kupim pa odustanem pa opet hocu i tako u krug. Vidim veceg je kapaciteta a nije neka pljacka sto se cijene tiče.

    Moze i preporuka neke druge bolje ako znate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imam ja, već sam pisao. Meni je odlična stvar. Ja imam ovu veliku kao mini rerna, ove tipa sa posudom trebaju biti većeg kapaciteta ako vas ima više.

    Ja većinom pecem krompir, piletinu, zapecem bademe, lješnjaka, generalno super stvar da se ne pali pekara, ne moraš čekati da se zagrije i td.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    DSA likes this.
  13. DSA

    DSA Aktivista

    Koji model imas?
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

  15. DSA

    DSA Aktivista

    Kolko je love ovo
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dvije-tri stoje ove malo kvalitetnije. Ima ih i jeftiniji a i skupljih od toga.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne mogu se sjetiti jel 450 ili 400
    Ja sam ovu kupio radi zapremine može okrenuti cijelo pile. Kao što kolega kaže idu od 200 da valja.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jel ko kupovao No Frost Frižider, šta je preporuka kao bestbuy?

    Bolje nego dizne.
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene Samsung neki inverter, zadovoljan sam. I buraz je kupio sličan.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kod nas je Indesit/Hotpoint i evo mu 9 godina bez problema nekih posebnih.. Što se mene tiče može još 30 ovako, a žena bi voljela da je druge boje :D