All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dams82

    dams82 Komšija

    Čitao sam ja, rekli kao ako ne riješe u dan dva da neće riješit za mjesec, a pošto je prošlo već pofajn ko zna kad će proraditi...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Neko je slao mail sa tim upitom Ministarstvu i odgovoreno je da ce proraditi,radi se neka nadogradnja sistema ili sta li pa ni app ne radi.
    Aplikacija za RS takodjer ne radi.
     
  3. Tyger

    Tyger Aktivista

    Istekao ugovor sa dobavljačem, radi se nova app.
    Ima li ko prijedlog šta još da se ubaci a da ima smisla da dadnem savjet firmi koja radi?
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Da spoje federaciju i rs.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Reventon likes this.
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    gdje bas ono najteze :D
     
    dino73n likes this.
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Može opcija da mi odredimo određenu cijenu goriva i da nas onda aplikacija obavijesti kada na nekoj pumpi bude ta cijena. Tipa obavijesti me kada gorivo bude ispod 2,3 KM i onda ako kad padne aplikacija nas obavijesti.

    Ovo do sad što je bilo mogao si samo pratiti po određenoj pumpi kretanja cijena.

    Također, da obavijesti kada se otvori neka nova pumpa u gradu.

    za kraj, ako je moguće da bude prikaz kad koja pumpa ima posebne akcije, tipa Petrol vikendom na zlatnu karticu, pa to onda to bude prikazano na aplikaciji.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dovoljno je samo da izbaci sve pumpe, pa eto ako ne noze u cijeloj državi onda u Federaciji barem.

    Ovo do sada je bilo glupo, staviš grad i koje gorivo tocis i samo izbacuje par pumpi u okolici.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa izbacivalo je sve koje su prijavljene u toj općini. Kakva mi korist da budu pumpe iz Kaknja i Viteza prikazane. Hoćeš drugu općinu odabereš je. Jedino da imaš opciju i za neku regiju na mapi da označiš, mada je meni taj dio bio ok.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ima. Meni je Sarajevo pod nosom, hoću da vidim neku pumpu što mi je na putu moram svaki put ići u opcije mjenjati kanton.

    Šta fali da pokazuje sve pumpe. Staviš svoj grad i to bude primarno ali da hoćeš da vidiš pumpu neku izvan app je prikaze da ne moraš mjenjati ništa.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako si ti to uopšte zamislio? Lista svih pumpi? Kako da budu poredane? Ti mjeriš po sebi a ti si statistička greška.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja koristim sličan App u svabiji. Ukucas 25km od tebe da poreda po udaljenosti, cijeni itd. a možeš i po gradu tj poštanskom broju poredati isto tako.
     
    Haker likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo čovjek ti objasnio. Hamam nije i da koristim, tocim svako drugi mjesec i ne gledam u par feninga i jedini put kada zatreba moram prckati po meniju. Vjerujem da nisam jedini kome to smeta.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  13. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ne znam da li će to moći jer mislim da se RS zasebno radi i da neko drugi održava
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sve gore ideje vec recene.
    Mozda najbolje dvije opcije na osnovu tvoje lokacije definises KM i on ti prikaze pumpe sa cijenama, te ova snizavanja i akcije :)
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nema potrebe izmisljati toplu vodu. Sve su ljudi prije napravili treba samoncopy paste.

    U biti po defaultu bi trebalo da prikaze pumpe u krugu tvoje trenutne lokacije. Kasnijim filtriranjem odredjujes sta zelis.

    Ona aplikacija sto je bila, je jako lose uradjena i nijamlo bila intuitivna.

    Nadam se da ce naci neko ko zna raditi ove stvari, ali tesko.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    E vala, aplikacija je samo radila to je jedino sto se moze reci. Izgled je otprilike kao sa verzije android 2.1

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Ovaj forum se komotno moze preimenovati u carsbaseforum.net
    Mjeses dana samo ova tema živa

    Sorry na ot
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U pravu si, na zalost nema price oko racunara, pa ni mobitela. Ja evo cekam da dijete zavrsi sa robloxom pa da si pristavim battlefield. :rolleyes:
     
    DSA likes this.
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Najjača tema na forumu, izgleda da svi imaju auto, a računar izgleda nije više bitna stvar

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Reznor, aNaToMiC ! and DSA like this.
  20. Reznor

    Reznor Overclocker