????

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Blade, Apr 12, 2005.

  1. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Quadro ne gledaj to je profesionalna graf.
    kontam da je sa nf4 najbolje gf6....
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    jest
    negdje sam čitao kako su mnogi korisnici imali problema sa NF pločom i ATi grafom. ali prelaskom na GF problemi su nestali
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Sta ba kakvih problema ? NF2 i ATI su ubojita kombinacija.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I sa nVIDIOM radi ubojito. nFORCE je ubojit.
     
  5. Blade

    Blade Novi član

    Pa ko je ubojitiji ATI ili Nvidija?
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    X850XT je najače što možeš uzeti sada, naravno osim SLI-a sa 6800Ultra ali to je čisto nepotrebno.
    3800+ koji ti imaš na def. clocku je sasvim dovoljan a za OC se nije pokazao ali i ne treba mu. Za OC uzmi 3000+ kao i DFI Lanparty NF4 ali ne SLI verziju jer je skuplja a i ova se može modati za SLI.
    Za OC je najbolja mem.bila sa TCCD čipovima kao Corsair XL Pro ali trenutno bez pramca OCZ VX serija (VX= Voltage eXtreme). Mem je odlična i budi siguran da će povući
    500Mhz na 2-2-2-5 na voltaži oko 3.2V ali ta mem je namijenjena na rad na 4.0V i ima doživotnu garanciju. OCZ u nas nema kupiti ali kako sam ja razumio otac će ti donijeti komponente iz inostranstva :)
    3000+, Zalman 7700, DFI Lanparty (non SLI), OCZ VX 2x512MB, Antec 550W True Control ili ako hoćeš baš najbolje PC Power & Cooling 510W ali može i neki Enermax
    ali mislim da bi najbolje bilo Antec 550W True Control koji je najbolji za OC.
    X850XT najbolje od npr. Sapphira .
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    evo poslusaj covjeka sta ti je napisao, i neces se definitivno pokajati. jos to smjesti u neko dobro kuciste i sve pet. dobro bi jos dosao i plasma ekran na zidu da fino igras iz kreveta. :smt001
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Ja bih prije kakvu Gainwardicu
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Takođe, preporučam GAINWARD, iskusio sam ga sam, poželjan je Golden Sample ali može i bez toga, kartice su odlične.
     
  10. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Blade, ja mislim da se ti židaš i to momački. Ovakvim momcima se bez razmišljanja stavlja ban na drugim forumima, ukoliko se dokaže "židanje".
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam poceo sumnjat da nije onaj Rejden ili kako se vec zvao Ati nesta tako dosta imaju istih folova :smt017
     
  12. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    heheh edugo nije bilo Rejdena