283000$ AMD Turion 64 notebook

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Esh, May 15, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hej Syss razgovaras sa likom koji je u junu mjesecu prosle godine "imao" ATI Crossfire konfiguraciju. 'nuff said. i ne glupiraj se OssX jer si tek nedavno cuo za AlienWare (kad su te raja provalila da nemas neku tamo AW Mini konfiguraciju ko sto si pricao na GA). ti meni da dajes linkove i citate za ovakve banalne stvari - ma daaaaj. :lol: :lol: :lol:
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    [​IMG]

    a ja mislio da su alienware konfiguracije ruzne
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    postal dude - irelevantno. obrisah...
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    OssX je zaboravio da je u zmajevom gnjezdu.

    Samo nek trolla.
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    daj bolan suti
    ti imas prvo crosfire kofiguarciju da bi sve to zamijenio sa x1800 karticom

    alienware prodaje marku
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    OssX

    -Lagao si da imas SLi x800 (koji debilizam)

    -Lagao si da si imao 9500pro citiram ''to je toliko dobra kartica bolja od 9800pro da je ATi povukao sa trzista evo je imam kao raritet''

    -Lagao si da imas neku Alien Mini konfiguraciju

    -Lagao si da imas PSP

    -Lagao si da si radio one sigove pa te Tenga otresao ko majmuna sa grane

    -Ovo su lazi koje sam ja upratio ima toga more




    Ja ne znam sta ti uopste trazis na ovom forumu ti si retardiran idi pogledaj se u ogledalo vidi jeli ti dobro.

    Samo trollaj do banane.


    Pogledaj samo koje kretenluke izmisljas i te upustas u neke debate srami se!


    FORUMASI INGORISITE OVOG LEVATA NIJE ZASLUZIO DA MU SE CITAJU POSTOVI[/b]


    Najteze je naci Ati Radeon 9500PRO, ona je toliko napucana da je cak i jaca od 9800XT/PRO, ako ne cak i jaca od 6600GT. Prestali su je proizvoditi jer je bila premala cijena za tako jaku graficku. Prije sam je imao, i jos je cuvam jer je ona unikat! Very Happy

    http://www.ga.com.ba/forum/viewtopic.php?t=1415&start=0




    http://www.ga.com.ba/forum/viewtopic.php?t=2253&start=0

    Ovo je link kada kaki kako radi u Photoshopu.
     
  7. 3125

    3125 Komšija

  8. zilo

    zilo Komšija

    Sabura malo ljudi. :D

    Pa zamislite da svi imamo isto misljenje i da nema ovakvih poput OssX-a koji ponekad lupi nesto.Zivot bi bio dosadan. :wink:
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    ma boli mene znas sta za tvoju konfu ali kad provalis onda provalis za 100ljudi :lol: :lol: :lol:
     
  10. BoLa

    BoLa Aktivista

  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma nije ba to u pitanju. Ne voljimo ovdje da se svako o svačemu prosipa kao na GA, razumiješ? Ovo je batina forum. I meni se omakne spam, ali nikada ne lupetan previše o nečemu što ne poznajem ili nemam.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    e sad jedno ultra noob pitanje... šta je to u vas ga forum? jel hardware? pomozite malo starom članu :D
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    gaming area a.k.a. gay area :D :D ovo nije moje, tako sam cuo :mrgreen:
     
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

  15. monK

    monK Komšija

    sulu, bahamut, a onda i moja malenkost :D

    P.S.

    Ogame je, npr., oGayme :D:D:D
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Bjezi ba ono je trebao biti gejmerski forum, nema tri gejmera, sve trollovi i flejmeri.
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    znači flejm area :D
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Prva 4 skinta vec gotovi sa neta, nisu ni malo izmijenjeni. Toga ima po netu koliko hoces.

    Ostale je samo wallpapere malo izrezao i dodao OssX. Moguce de su i oni jednostavno skinuti sa neta.

    GA je postao nesto kao Gamer.hr ... pun nadobudnih budala koji misle da su najpametniji i sve znaju, i oni sa ispod 20000 postova su niza klasa.
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Meni to nije čudno. Posjetioci GA i jesu ljudi puno mlađi (kao na Gamer.hr), imaš skupinu staraca (koji su moderatori) i puno djece od 13 godina. Šta očekivati?
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sad starac jel'? :mrgreen: :mrgreen: