3dMark05 Scores

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by QuiGon, Feb 20, 2006.

  1. Ace_

    Ace_ Aktivista

    fakat ste previse otisli, preko 3DMarka do OC-a pa konzola pa koke na moru, auta motori :D
    samo da se vratim na ono kad je Nani rekao da se nije meni obratio nego govorio opcenito svima, jel ti to nama svima kazes "Sinko dragi, pa kad budes imao mid-range komponentu poput graficke od 400-500 maraka pa budi tako pametan pa je overclockuj a ne pricati kako si overclokirao graficku od 50 maraka. Naravno da te briga sta ce se desiti i oce li se sta desiti, pricao bi ti drugu pricu da imas jace komponente.Overclock je kurcenje i budalastina..." :D
    I dalje smatram da je OC(za one koji znaju) odlicna stvar i da se njime osjecas bolje sto izvlacis iz hardware-a snagu koji proizvodjaci nisu do kraja izvukli, i nadam se da nakon ovog masicnog off-topica svi tako misle i da ce sada postati 3Dmark score svojih clockanih masina :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    naravno da je OC odlicna stvar i podrzavam ga u potpunosti. primjera radi - uzeo sam 9700PRO nakon mozda 3 mjeseca od izlaska na trziste (i jos je dugo vremena poslije toga bila najjaca graficka kartica na trzistu) i sutradan sam joj odmah udario OC. jest da sam se u nekoliko navrata oznojio, ali isplatilo se na kraju i bilo mi drago sto mogu AA slider povecati za jedan stepen. :mrgreen:
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Ovde svako svoje truni,a nidje veze s nicim ovo treba il zakljucat il nekim ljudima na tenane objasnit rijec po rijec sta je pisac zelio reci, sve u svemu besmisleno!
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    i tako ja promjenim graficku i danas kontam haj da uporedim rezultate... imate na prvoj stranici sa 9800pro koliko sam postigao a evo sad i sa 5900xt

    normalne freq 390/700 :
    [​IMG]


    Enhanced mode :) golden sample ;) 450/780 - ovo je sto mi ganiward garantuje vise nisam ni dizao..
    [​IMG]