3G i Video pozivi...*?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by frenki_23, May 21, 2009.

  1. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Interesuje me da li neko od vas koristi video poziv i novu tehnologiju 3G od BH telecoma.
    Vidim da pise da je povelo od 17.maja. ali ja sam pokusao sa video pozivom i pise da nije moguce.
    Treba li se prijaviti za to i kako sve to ide.
    Moze li to neko da malo pojasni i uputi nas kako to sve radi i kako ga koristiti sto je najbitnije.
    :D
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    procackaj malo na njihovom uber duper portalu , ima sve objasnjeno
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Nisam upućen ali ću svejedno navesti da je meni taj video poziv totalna glupost.
    Zovem te jer ti imam sta reci i kojeg me vraga imas gledati. Svejedno znas kako izgledam.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa to da ako ti zena kupuje kravatu da ti je moze pokazati :lol:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    U Sarajevu je jos uvijek slaba 3G pokrivenost, ali eto ako je neko uspio da iskoristi 3G, nek javi lokaciju :)
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    jaran koristi, Stup.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ne znam kakvo je stanje u TZ . Znam da neki fataju nekakv net oko kafica Slobode i na Jali .
     
  8. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    U carsiji radi bez problema...

    @hansel :lol:
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    mrsko mi sad kod njih citat, znaci samo upalim 3G na iphoneu i to je to? Ne treba cicat nista vise?
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To je onaj besplatni wireless.
     
  11. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne znam kako je na hajpfonu, ali ako imas dual (gsm i 3g) mode, vjerovatno ce ti gsm signal prevladati pa odaberi samo 3g... Oba telefona moraju podrzavati 3g i to je to.
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Moj jaran takodje koristi, lokacija Kosevo/Jezero, sve normala, samo kaze da su pozivi malo skuplji nego sto telecom kaze da bi trebali biti.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja ne znam jeste li vi primjetili, ali meni se čini da ako je na mobitel podešen samo na umts frekvenciju, često na momente gubi mrežu u nekim dijelovima sarajeva...
     
  14. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Sasvim normalno, tek je pocetak i pokrivenost je relativno losa...
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja sam zato vratio na rad s dvije frekvencije...
     
  16. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Onda cemo ipak cekati dok jos malo to dorade i bude veca pokrivenost.
    A i cijene su velike...
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Video poziv bi trebao biti po istoj cijeni kao i "obicni", dok su cijene 3G data usluge definisane posebno te su nesto jeftinije nego prije.
     
  18. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Sta je sa pokrivenostu video poziva?
    Jeli samo grad ili i ostala podrucja?
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    U TZ radi u carsiji, na Stupinama, Brcanska, Banja et tu sam ja probao. Koliko god ja mislio da je ovo fakat bezeze, nece me moci vise cura lagati dje se nalazi heheheheh. Sala mala.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Pa evo u ovom threadu ti ljudi navode svoja iskustva gdje i kako radi. Ja sam probao u utorak ujutro oko Unitica i nije bas radilo.