1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ok, svakom svoje, da mi se igra na 1600x1200 8xAA 16xAF sutra bi otisao u Plus po 8800GTS, al meni to ne treba i bilo bi mi zao dati tolike pare za tako malu razliku (bar meni) u kvalitetu prikaza. Igram i ja Colina 2004 na 1280x1024 8AA i 16AF i skoro pa identicno izgleda kao i bez tih caka :wink:
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    2004, to majstore :lol: Ako si zainteresovan za modane drivere javi mi se da ti dam .inf :D
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Vidi se da si mladi pa ti grafika predstavlja sve, zbog takvih kao sto si ti se pravi FIFA sa HDR-om i ostalim gov*ima :lol: :wink: to sto je 2004. god nema veze, meni je to naj rally do sada, vozikam ga sa rajom preko Hamachija i da je DX18 ne bi to primjetio jer gameplay se pika a sve ostalo je manje bitna stvar.Skinuo onaj DIRT demo, bolji mi je 2004. Meni je i dan danas bolji RPG Secret Of Mana za SNES neg Oblivion i Gothic III skupa, jer GAMEPLAY je bitan (meni bar). Ode ovo u OT :roll:

    A ti sa tom GSicom tishu mishu, instaliraj QIII i divi se igri u +100 fpsa :lol:
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    Čovječe šta ti pričaš, ja igram PS1 igre :lol:
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa vidim da kenjas sto je igra iz 2004. god
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Stara igra za usporedbu? :?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Naveo sam Colina 2004 jer sam u njemu ukljucivao 8x AA i 16xAF, samo primjera radi, shvatas? Sve sto sam zelio reci je da za mene igre sa AA ukljucenim ili izgasenim skoro pa identicno izgledaju, ako je gameplay dobar onda razliku ni ne primjetim :roll:
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija

    Ja sam se smijao zbog toga što hvališ kartu kroz staru igru :wink:
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ipak je Richard Burns bolji rally :lol:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Nemam ja tu sta hvaliti, nisam je ja napravio :D Da sam htjeo mogao sam uzeti X1950GT/Pro ili 8800GTS, ali smatram da je za 317,- KM ova 8600GT predobra i da grafa uopste nije losha koliko je ovaj Stevie pljuje,u 90% slucajeva je ista / brza od te njegove dok je iskljucen AA i AF.
    Cuj hvalim, ccc.. :D
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    Sad će on tebi za vrat :D
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nek misli sta hoce. Sta me briga. X1950GT je duplo brza, a ne 10%.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    :lol: :lol: Jasta je, da nije sufiks kod tvoje grafe mozda XTXTXX ?? :lol: :lol: Svaki firgos svog konja hvali, tako da je ova diskusija skroz nepotrebna
     
  14. Riddick

    Riddick Aktivista

    Sta se bezveze svadjate ode topic u pm :|

    Da se vratimo na temu :arrow: Evo neki modeli 8600GT i 8600GTS. Clocks (Core/Shader/Memory), bodovi u 3DMark03/05/06 i prosjecan fps u par igara.

    [​IMG]
     
  15. Riddick

    Riddick Aktivista

    Da li je ko radio Vmod na ASUS EN8600GT :?: Trazio sam po netu al nisam nasao Vmod za tu karticu :?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

  17. Riddick

    Riddick Aktivista

    Hvala Vedo vec sam :wink: Evo 2 dana cekam odgovor :roll:
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    Ako to planiraš raditi pripremi kakvo dobro hlađenje ili se možeš pozdraviti sa kartom za 2-3 dana (pretjerujem :D).
     
  19. Riddick

    Riddick Aktivista

    Odvrtio sam benchmark F.E.A.R. s 8600GT na 1680 x 1050 sve max. (soft shadow OFF, AAx2, AFx2) i prosjecan fps 41 :shock: Minimalan je bio 25fps, a maksimalan 89fps. Ocekivao sam da necu moci igrati F.E.A.R. s ovom grafickom na 1680 x 1050, do duse graficka radi na 720/1512/1690 (Core/Shader/Memory) :D