Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pravi si. :)
     
  2. Almir

    Almir Komšija

    Kako ide dalje postupak kad kupim igru preko origin recimo ovaj betlfield 3 premium pack, u slučaju da padne sistem da hoću na drugi komp instal i tako?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve sto kupis preko origina veze se za origin acc. Na novom sistemu se samo ulogujes na Origin i on prepozna sta imas.

    Sa PREMIUM-om neces dobiti nikakav download vec samo pristup DLC-ovima koje nemas i ostalim PREMIUM sitnicama. Eventualno ponudi DLC downoad koji nemas.

    Ako imas BF3 kupujes BF3 premium. Ako nemas BF3 a hoces i njega i PREMIUM, onda kupujes BF3 PREMIUM edition. Znaci pazi da ne kupis BF3 PREMIUM edition ako vec imas igru jer je skuplji.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobar stvarno! Sad kontam da li mi treba Saint's Row ili ne :D
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni je krivo radi ovog :) PC mi nista ne valja, ali sam kao poceo kupovati igre pravim neku kolekciju da nekad tamo igram. I, izmedju ostalih, kupio sam i Metro i COH i sad ih evo za dzaba :(
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Thq bundle na humble bundle. Coh ++ za jako malo love.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Saint's Row je extra igra :)
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pogledao gameplay video, doista i jest extra igra za one koji gotive tako nešto, ali nije za mene.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  11. anel007

    anel007 Komšija

    svi koji su kupili thq humble bundle dobili su dodatno titan qouest i dlc za red faction: armagedon, samo je potrebno otvoriti link s kojeg ste pokupili steam kodove za igre koje su prvobitno bile u ponudi i vidjet cete kodove za ova dva dodatka :wink:
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za sve one koji su kupiti above average bundle, da se neko džaba ne ponada :D
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    EV bas skidam TQ :D nisam ga dugo igrao :) bit ce klikanja veceras :lol:
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Ko hoće Titan Quest key, nek mi pošalje PM.
    Najbržem ide key. :D


    EDIT:Ključ otišao @igor.g.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Meni kaze da mi je invalid cd key kada ocu da igram TQ :lol: imal ko slican problem ?

    edit :
    rjeisl su problem :D
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker


    Sad da li si htio reci "koji ce kupiti" ili "koji su kupili" :) Ako je ovo drugo, nije takav slucaj, svi koji su dosad kupili bundle, makar i ne bio above average su dobili to, takav je bio slucaj i sa prijasnjim bundlovima, zato je najbolje kupiti odmah pa sta god poslije dodaju, dobije se :) A ako neko sad hoce da kupi, mora above average da bi dobio ovo sto je naknadno dodano.
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    na to nisam ni obracao paznju, kod mene je above average pa moze biti da je tacno to sto kazes :)
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    Htio sam reći koji su kupili :D Evo tek sam sad baš ono pažljivo pročitao email, i našao sam sve. Super :D

    EDIT: Koji vrag, radi li vama CoH kako treba? Ja sam CoH imao od ranije. Sad kupim ovaj bundle i dobijem expanzije. Skinem i instaliram po prvi put CoH. Uđem prvo u OF, napravim acc, nikakvih problema. Kasnije hoću ući u obični CoH, ne mogu, javi mi da mi je pogrešan CD key. Ista stvar mi se dešava i sa Tales of Valor :? U OF su mi zaključane ove kampanje, sem dvije koju su valjda od OF. Pojma nemam šta mu je.
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Standalone su te igre nekako, mozda i njih trebas skinuti, plus ukucaj i njihove CD keyeve, treba da si i njih dobio i mozes ih tamo vidjeti u steamu. Znam da je meni tako slicno bilo prije sa OF, nisam sad doduse bundle probao jer sam imao igru od prije.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma nema se njih šta skidati, steam to ne nudi. Za OF nije čini mi se ništa skoro skinulo, a za Tales of Valor skinulo 100 MB :D Nema posebnih ključeva da ukucam jer sve dođe u jednom HIB ključu :|