Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pojave se odvojeno na listi igre, ali ista velicina. A CD Key na Steamu ima link kad otvoris ono igru u prosirenom pregledu pa desno gdje su linkovi :9
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mislim da se isplati OVO :)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    U ovaj THQ Bundle dodan i Warhammer 40,000: Dawn of War: Game of the Year Edition :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ne znam kad sma vise igara kupio za 6 dollara :lol:
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  6. veki81

    veki81 Aktivista

  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jesam. Nije los. Mozes kontrolisat overlay kako Hoces.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma to Enis samo preleti vijest :p

     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja lajko i sta sad :mrgreen:

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  14. ibran

    ibran Aktivista

    čitaj i prati downolad metro .exe instaliraj dobičeš promotivni key i kada pokreneš exe fajl instal preko steam vrši se downolad igre a prije toga kopiraj key, ma skužičeš.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma išao sam sa mobitela pa mi ništa nije bilo jasno,sada je sve ok ;)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    moze li malo detaljnije
    znaci treba da instaliram steam i da preko njega krenem download igre a oni ce mi na steam poslati kljuc ili na FB,gdje sam like-o stranicu ??
    btw.koliko je igra teska,tanak sam sa prostorom na HDDu :D
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Da si malo pročitao na toj stranici gdje si lajkao igru, fino bi divio da upravo tu dobijaš key za istu, ali jok, lakše odmah peglati druge nego potrošiti koju min. sopstvenog truda i pročitati par rečenica na engleskom. :roll:

    From my SGSII via Tapatalk 2.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    [quote
    čitaj i prati downolad metro .exe instaliraj dobičeš promotivni key i kada pokreneš exe fajl instal preko steam vrši se downolad igre a prije toga kopiraj key, ma skužičeš.[/quote]
    moze li malo detaljnije
    znaci treba da instaliram steam i da preko njega krenem download igre a oni ce mi na steam poslati kljuc ili na FB,gdje sam like-o stranicu ??
    btw.koliko je igra teska,tanak sam sa prostorom na HDDu :D[/quote]

    Da si malo pročitao na toj stranici gdje si lajkao igru, fino bi divio da upravo tu dobijaš key za istu, ali jok, lakše odmah peglati druge nego potrošiti koju min. sopstvenog truda i pročitati par rečenica na engleskom. :roll:

    From my SGSII via Tapatalk 2.[/quote]

    vidi ovog idola,pa da sam napravio,bas mislis da bi pitao koga ??

    lajko sam ovu stranicu https://www.facebook.com/pages/Metro-20 ... 2345477175
    moguce da i nije to ta,jer tamo na vijesti ne pise stranica,valjda sam dobru lajko a nigdje ne vidim kljuc ?

    ako moze pomoc,ako ne moze,lagano preskocis moj post i pises drugi
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    moze li malo detaljnije
    znaci treba da instaliram steam i da preko njega krenem download igre a oni ce mi na steam poslati kljuc ili na FB,gdje sam like-o stranicu ??
    btw.koliko je igra teska,tanak sam sa prostorom na HDDu :D[/quote]

    Da si malo pročitao na toj stranici gdje si lajkao igru, fino bi divio da upravo tu dobijaš key za istu, ali jok, lakše odmah peglati druge nego potrošiti koju min. sopstvenog truda i pročitati par rečenica na engleskom. :roll:

    From my SGSII via Tapatalk 2.[/quote]

    vidi ovog idola,pa da sam napravio,bas mislis da bi pitao koga ??

    lajko sam ovu stranicu https://www.facebook.com/pages/Metro-20 ... 2345477175
    moguce da i nije to ta,jer tamo na vijesti ne pise stranica,valjda sam dobru lajko a nigdje ne vidim kljuc ?

    ako moze pomoc,ako ne moze,lagano preskocis moj post i pises drugi[/quote]


    edit

    nakon malo detaljnije potrage,vidio sam da je ono pogresna stranica,ovo je ta prava
    https://www.facebook.com/MetroVideoGame ... 782?ref=ts